test
18.2 C
Lubartów
sobota, 22 czerwca, 2024

2. liga Kobiet zwycięstwo 9-1 z Sygnałem

Z lekkim opóźnieniem spowodowanym przyczyną losową rozpoczęliśmy 2. kolejkę 2. ligi Kobiet pomiędzy drużyną gości KS Sygnał Lublin w składzie Anna Maruszczak, Urszula Sidłowska, Natalia Tkaczyk, Maja Mazur, a gospodyniami MKS Lewart AGS Lubartów w składzie Aleksandra ZGIERSKA, Julia WÓJCIK, Karolina WÓJTOWICZ, Maria KARCZMARZ, Agata LIPSKA. Mecz miał przyjemność poprowadzić sędzia okręgowy Norbert Jóźwiak.

Emocje pojawiły się już na starcie pojedynku, kiedy to Aleksandra z Anną rozegrały pięciosetową batalię zakończoną zwycięstwem 11:9 dla Oli. Na drugim stole Karolina w czterech setach wygrywa z Natalią. Kolejne pojedynki to wygrane na „sucho” i mecz po pierwszej kolejce singli 4:0 dla Lewartu. Deble przynoszą kolejne dwa oczka, mimo zaciętego pięciosetowego pojedynku ponownie z udziałem liderki drużyny Anny Maruszczak.

Kolejne dwa rozdania i na tablicy widnieje wynik 8:0 dla Lewartu. Tu następuje jedyny zwrot akcji, Julia w pojedynku z Anną po wyrównanym meczu ulega 2:3 dając honorowy punkt dla Sygnału.

Dziękujemy licznie zgromadzonym kibicom za gorący doping naszych Pań, które pomimo wysokiego wyniku po deblach walczyły do ostatniej partii utrzymując poziom spotkania.

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com