25,6 C
piątek, 3 maja, 2024

Dystans Niedźwiada 3:7 Lewart II Lubartów

W niedzielne przedpołudnie nasi trzecioligowcy wybrali się do Niedźwiady, by zakończyć również ostatnim wyjazdowym pojedynkiem 1.rundę rozgrywek. Gospodarze UKS Dystans Niedźwiada wystąpili w składzie Przemysław Pawlas, Mariusz Baranowski, Michał Karpiński oraz Paweł Kaznowski. MKS Lewart AGS II Lubartów reprezentowali Bartosz WÓJTOWICZ, Agata LIPSKA, Anna LIPSKA, Maksymilian KARCZMARZ i Piotr KARCZEWSKI.

Mecz rozpoczął się od serii zwycięstw Lewartu. Najpierw Bartosz nie dał szans Przemkowi, Ania natomiast po czterech setach wygrała z Michałem. Po zmianie Agata 3:0 wygrywa z Mariuszem i tym samym wynikiem kończy się pojedynek Maksa z Pawłem. Wynik przed deblami 0:4 dla Lewartu.

Gra podwójna w obu meczach przyniosła rozstrzygnięcie dopiero w piątych setach podziałem punktów. Michał i Paweł wygrywają z Bartkiem i Agatą, natomiast Mariusz i Przemek przegrywają z Anią i Maksem.

Ostatnia odsłona przyniosła bardziej wyrównane spotkanie. Zarówno Agata jak i Piotr musieli uznać wyższość przeciwników przegrywając 3:1 z Przemkiem i Mariuszem, na drugim zaś stole odwrotnie Maks i Ania wygrywają z zawodnikami Michałem i Pawłem.

Mecz zakończył się wynikiem 3:7 dla Lewarciaków, brawo! Nasi trzecioligowcy kończą na pozycji wicelidera tracąc 2pkt do LKS Tur Turze Rogi i również z takim samym zapasem punktowym prowadzą nad zajmującą 3m. MLKS Wolą Sernicką. Trzymamy kciuki za wspaniałą postawę tej młodej drużyny i wspomagających w niej Pań:).