12,2 C
Lubartów
środa, 1 maja, 2024

Jakże było blisko na własnym parkiecie w pierwszoligowym pojedynku.

Dużych emocji dostarczyli nam dzisiaj nasi pierwszoligowcy w meczu z Dąbrową Górniczą. Chyba pierwszy raz w historii rozgrywek pierwszoligowych po trzech pierwszych meczach prowadziliśmy 2:1. Czwarty singlowy pojedynek rozgrywał Łukasz Drzewiecki z Aleksandrem Lilienem. Nasz zawodnik prowadził już 2:0 w setach. Kolejne trzy sety, choć bardzo wyrównane, zacięte i emocjonujące należały do przeciwnika. Gry podwójne nie były dzisiaj naszą mocną stroną. W drugiej odsłonie punkt wywalczył Norbert Jóźwiak. W ostatnim meczu Jakub Sagan uległ przeciwnikowi dopiero w piątym secie. Cały mecz był bardzo emocjonujący, obie drużyny pokazały tenis na wysokim poziomie. Szkoda, że wszystko rozgrywa się bez udziału publiczności, która na pewno bardziej zagrzała by naszych zawodników do walki. Punkty w meczu zdobyli