17,8 C
Lubartów
sobota, 2 lipca, 2022

Klasyfikacja po 3 Pingpongowych wtorkach

Wyniki “Młodzież” po 3 turniejach

1. Drzewiecki Łukasz      20+20+16=56

2. Kowalczyk Bartosz     15+16+18=49

3. Borzęcki Damian         15+14+14=43

4-5. Lipska Anna              14+9+14=37

        Warpas Błażej          17+20=37

6. Jaszczuk Marcin          18+18=36

7. Pawłowski Rafał         9+9+15=33

8. Wójtowicz Karolina    12+7+12=31

9. Lipska Agata                 12+9+9=30

10-11. Drzewiecki Jakub7+7+9=23

            Kozioł Wiktor        7+7+9=23

12. Marzec Dawid           9+12=21

13. Wójtowicz Bartosz  7+6+7=20

14. Nowak Kamil              9+9=18

15. Wójcik Julia                 9+7=16

16. Woźniak Jakub          6+9=15

17. Bielecki Patryk           14

18.Powroźnik Aleksandra14

19. Mirosławski Bartosz               6+7=13

17. Rogala Hubert                           12

17. Słomka Artur                              12

20. Jusiak Katarzyna                       7

21. Zgierska Aleksandra                6

Wyniki Open po 3 turniejach

1. Sagan Jakub                                20+20+20=60

2. Jóźwiak Norbert                         18+18+18=54

3. Baranowski Mateusz                15+16+16=47

4.  Baran Robert                              15+16+15=46

5. Drzewiecki Łukasz                      7+14+14=35

5. Warpas Błażej                             12+9+14=35

5. Wasil Bogdan                               9+14+12=35

8. Powroźnik Przemyław               14+9+7=30

8. Stachyra Joanna                         9+12+9=30

10. Olek Krzysztof                           14+12=26

11. Jankowski Stanisław               9+9+7=25

12. Kowalczyk Bartosz                   12+9=21

12. Kowalczyl Leszek                     9+6+6=21

14. Dytłow Kamil                             7+7+6=20

15. Białek Ryszard                           6+7+6=19

16. Kubera Edyta                             7+9=16

16. Nowak Kamil                             7+9=16

18. Gregorowicz Miłosz                  6+7=13

19. Kowalik Jakub                          12

19. Serwin Andrzej                         6+6=12

21. Jaszczuk Marcin                        9

22. Kudło Konrad                            7

22. Tomasiak Tomasz                    7

22. Lipska Anna                               7

25-30. Kaźmierski Patryk              6

Szostak Damian                              6

Woźniak Kamil                                 6

Maleszyk Tadeusz                           6

Wojciechowski Grzegorz               6

Orzeł Damian                                   6

 

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com