test
18.6 C
Lubartów
poniedziałek, 17 czerwca, 2024

Lewart 10:0 Błękitni

W piątkowy wieczór gościnnie do Lubartowa przyjechali UPKS Błękitni Leopoldów, rozegrać mecz w ramach rozgrywek 2.ligi mężczyzn. Goście w składzie Zbigniew Kuźmiak, Krystian Mateusiak, Zbigniew Ciołek i Dariusz Ciołek. Gospodarzy tym razem reprezentowali Norbert JÓŹWIAK, Aleksandra ZGIERSKA, Jakub SAGAN oraz Bartosz WÓJTOWICZ.

Mecz mimo iż na papierze do najcięższych nie należał, to kilka pojedynków okazało się wyrównanych. Norbert po czterech setach i walce na przewagi wygrywa ze Zbyszkiem Kuźmiakiem i w tym samym stosunku Bartosz ze Zbyszkiem Ciołkiem. Bez straty seta pozostali Jakub i Aleksandra. Kolejny wyrównany pojedynek to gra podwójna Bartosz WÓJTOWICZ i Norbert JÓŹWIAK, a na przeciwko Zbigniew Kuźmiak i Zbigniew Ciołek. Po pięciosetowym zmaganiu nasi debliści dorzucają kolejny punkt. Wynik spotkania 6:0 dla Lewartu.

Druga odsłona nie przyniosła zwycięstw drużynie przyjezdnej, jednak po raz kolejny powalczył Zbigniew Kuźmiak urywając seta Aleksandrze. Pozostałe mecze mimo ładnych wymian kończyły się po rozegraniu trzech setów. Mecz zakończył się wynikiem 10:0 dla Lewartu, brawo drużyna.

W starym roku pozostały nam do rozegrania po jednym spotkaniu wyjazdowym w ramach rozgrywek 2. i 3.ligi mężczyzn. Długo oczekiwany pojedynek ze wzmocnioną w tym roku drużyną lokalną przez Pawła Widyńskiego z Wandzina MKS STS Lubartów. Nasi trzecioligowcy udadzą się rozegrać pojedynek z drużyną GLUKS Bobry Bobrowniki. Trzymamy kciuki za nasze obie drużyny w odniesieniu kolejnych ligowych zwycięstw.

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com