test
18.2 C
Lubartów
sobota, 22 czerwca, 2024

Lewart 7:3 Fala Piotrawin

Bezpośrednio po zakończonym turnieju Niepodległościowym przyszedł czas na rozegranie 4.kolejki 2.Ligi Kobiet, której byliśmy gospodarzem. Lewart wystąpił w składzie Aleksandra ZGIERSKA, Anna LIPSKA, Agata LIPSKA i Katarzyna JUSIAK, Falę Piotrawin reprezentowały zaś Natalia Bajon, Anna Krzak, Agnieszka Krzak oraz Zuzanna Węglińska.

Liderki lubelskiej 2.Ligi rozpoczęły zgodnie z oczekiwaniami od trzech zwycięstw, przy jednej porażce powracającej do gry Kasi JUSIAK przeciwko Zuzannie Węglińskiej. Deble na remis i wynik spotkania 4:2 dla Lewartu. Pozostała druga seria gier singlowych.

Świetnie w dzisiejszym spotkaniu poradziła sobie Aleksandra ZGIERSKA, która nie straciła żadnego seta w starciu z przeciwniczkami. Szósty punkt na wagę zwycięstwa dorzuca również Agata LIPSKA i wynik spotkania przed ostatnimi grami 6:2 dla Lewartu.

W ślad za Aleksandrą podążyła także Anna LIPSKA, która podobnie jak koleżanka klubowa wygrała drugi pojedynek 3:0 z Natalią Bajon. Z goła odmienny scenariusz za sprawą Katarzyny JUSIAK, która mimo determinacji w dzisiejszym spotkaniu nie odnotowała zwycięstwa ulegając Agnieszce Krzak w grze na przewagi w pięciosetowej batalii 10:12 w punktach. Gratulujemy postawy do ostatniej piłki, z pewnością zaprocentuje to w kolejnych pojedynkach ligowych z rywalkami.

Mecz zakończył się pewnym zwycięstwem MKS Lewart AGS Lubartów 7:3, tym samym umacniając się w ligowej tabeli mianem Lidera! Dziękujemy przybyłym kibicom, za wspieranie naszych Kobiet w dzisiejszym spotkaniu.

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com