Free Porn
15,7 C
Lubartów
wtorek, 28 maja, 2024

Niebezpiecznie mocny…

Kolejne odsłony “Pingpongowych Wtorków” już za nami. Z bardzo dobrej strony pokazał się w dwóch ostatnich turniejach niezatrzymany Robert BARAN. Dwukrotnie nie dał szans prowadzącemu w klasyfikacji generalnej “Józiowi”, wygrywając oba finały w stosunku 3:1 i 3:0. Pokonuje również w drabince turniejowej Jakuba SAGANA, czy świetnie grającą Aleksandrę ZGIERSKĄ, która zadziwia swobodną grą z czołowymi seniorami naszego Klubu. Brawo! Treningi w różnych zakątkach Polski, stały udział w “Pingpongowych Wtorkach”, jak widać budują solidną formę.

Wróćmy jednak do relacji z ostatniego turnieju. Ciekawie na starcie zapowiadał się pojedynek 2. rundy – tutaj zmierzyli się Norbert Jóźwiak i Łukasz Drzewiecki. Pojedynki między tymi zawodnikami to kunszt dla oczu. Łukasz jako nieliczny zawodnik ma swój patent w grze z “Józiem”. Podobnie zapowiadało się i tym razem, jednak zimną krew w końcówkach dwóch pierwszych setów zachował Norbert i po zaciętej grze wygrywa swój pierwszy pojedynek. Pewnie przez 1. rundę przechodzi Andrzej, zaś Jakub rewanżuje się za ostatnią porażkę z Olą. W półfinałach spotyka się czołowa czwórka klasyfikacji. Na górze drabinki turniejowej zmierzą się ze sobą “Józio” z Robertem, zaś na dole Andrzej z Jakubem.
Norbert po walce rewanżuje się Robertowi, zaś wyborną formę prezentuje Andrzej, który ze stanu 0:2, w pięknym stylu wygrywa spotkanie z Jakubem meldując się w finale. Mecz dnia, tak można określić pojedynek pomiędzy Norbertem JÓŹWIAKIEM oraz Andrzejem PAWŁOWSKIM. Pięknych zagrań nie było końca, Andrzej wzbił się na wyżyny umiejętności, by zatrzymać lidera rozgrywek. Józio nie raz pokazywał, że dramaturgie nie są mu obce, nie inaczej było i tym razem. Po licznych przewagach wykorzystuje nadarzającą się okazję i po trudach domyka spotkanie umacniając się jeszcze bardziej na fotelu lidera rozgrywek.

Wakacje trwają, nie mniej jednak utrzymujemy trend wtorkowych zmagań przy tenisowym stole. Zapraszamy wszystkich na kolejną już  9. edycję w najbliższy wtorek. Do zobaczenia :)!

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com