asd
27.9 C
Lubartów
czwartek, 18 lipca, 2024

Ola i Hania na podium podczas I WTK Skrzatów

W sobotni poranek do Lubartowskiego pawilonu przy Krzywym Kole zawitali najmłodsi adepci tenisa stolowego z województwa Lubelskiego. Rewelacyjnie zaprezentowały się Ola Karczmarz i Hania Sagan podczas pierwszego WTK. Ola wywalczyła srebrny medal a Hania brązowy. Obie dziewczynki uległy zwyciężczyni turnieju Andżelice Czajce z Woli Skromowskiej. W turnieju wzięły udział dziewczynki i chłopcy z całego województwa których było nam bardzo miło gościć. Zawody poprowadził dobrze wszystkim znany w naszym środowisku Pan Zdzisław Waśkowski. Na sali mogli przebywać tylko zawodnicy, opiekunowie i trenerzy. Całość turnieju odbyła się w pełnym rygorze sanitarnym. Nasze zawodniczki to kolejne utalentowane pokolenie rokujące dobrze na przyszłość. Ola czerpie wzorce ze starszej sisotry Marysi czołowej żaczki w Polsce.
Warto też nadmienić że kolejna nasza wychowanka Hania była najmłodszą uczestniczką zawodów, a zajęcie tak wysokiej lokaty zawdzięcza mozolnej pracy pod okiem swojego dziadka Pana Marian Sagana.
To chyba rodzinna tradycja kultywowana przez ród Saganów w której uczestniczy nasz główny szkoleniowiec Jakub, zdobywca brązowego medalu na Mistrzostwach Europy – dodaje ll-trener Andzej Pawłowski.

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com