test
18.6 C
Lubartów
poniedziałek, 17 czerwca, 2024

“Wakacje z rakietką”

Rozpoczęły się na dobre wakacje, a z nim wyczekiwany okres odpoczynku od zajęć lekcyjnych dla dzieci, czy urlop od pracy wśród rodziców. Lewart na czele z trenerem Jakubem, wpierającymi go szkoleniowcami Konradem, Marianem, Andrzejem, Agatą i Anią prowadzą nieprzerwalnie zajęcia nauki gry w tenisa stołowego.

W naszym pawilonie sportowym przy ul. Krzywe Kolo 34a trwa kontynuacja szkolenia „Wakacji z rakietką”. Harmonogram zajęć na ten okres przedstawia się następująco:

Grupa młodsza: 11:00 poniedziałek, środa i czwartek;

Grupa starsza: 13:30 poniedziałek, środa i czwartek;

Pingpongowe wtorki: 18:00, przy większej liczbie zawodników tradycyjnie mini turniej lub trening po uprzednim kontakcie z trenerem;

Indywidualne treningi: pozostałe dni i godziny, po uprzednim kontakcie z trenerem Jakubem Saganem.

Na sali treningowej oprócz tradycyjnych zajęć nauki i doskonalenia gry w tenisa stołowego przygotowane zostały różne atrakcje urozmaicające trud i wysiłek treningowy m.in. tory przeszkód, gra w zbijaka, „tenis ziemny” i inne gry i zabawy zespołowe w zależności od potrzeb i liczby uczestników w danym dniu.

Jest nam niezmiernie miło, że okres wakacyjny jest tak licznie oblegany przez dzieci i młodzież z naszego miasta Lubartów, okolicznych miejscowości czy przyjezdnych sparingpartnerów z województwa lubelskiego, chcących zmierzyć się z naszymi czołowymi zawodniczkami i drugoligowymi zawodnikami w naszym znanym i skromnym Baraku:)

Sala otwarta jest niezmiennie dla wszystkich chętnych uczestników bez względu na wiek, płeć czy zaawansowanie tenisowe, chcących miło spędzić ten czas w sposób sportowy. Zachęcamy do uczestnictwa w naszych zajęciach nie tylko w okresie wakacyjnym, jak również w zbliżającym się małymi kroczkami sezonie 2023/2024, w którym po raz kolejny z rzędu bronić będziemy tytułu Mistrzów Klasyfikacji Generalnej Klubów Tenisa Stołowego w Województwie Lubelskim:)!

Do zobaczenia na sali:)

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com