test
15.1 C
Lubartów
piątek, 21 czerwca, 2024

Wigilijne spotkanie ‘23

We wtorkowy wieczór, zgodnie z panującą już od laty tradycją w Lewarcie, zorganizowaliśmy wieczór wigilijny w związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia.

Na wstępie głos zabrał Prezes Sekcji Tenisa Stołowego Jakub Sagan, który podziękował za przybycie, przekazał w imieniu Zarządu gorące życzenia oraz przywitał gości honorowych Burmistrza Miasta Lubartów p.Krzysztofa Paśnika oraz Starostę Powiatu Lubartowskiego p.Tomasza Marzędę. W imieniu taty p.Leszka Wójcika, obchodzącego w minionym tygodniu swoje 90-lecie, gościliśmy również p.Małgorzatę Kanar, która w podziękowaniu za coroczną pamięć, a w tym roku okrągły jubileusz obchodzony przez tatę, przekazała kosz słodyczy oraz złożyła podziękowania i radość w związku z podarowaną jubileuszową koszulką:)

Głos zabrali przyjmujący zaproszenie goście Burmistrz Miasta Lubartów p.Krzysztof Paśnik oraz Storosta Powiatu Lubartowskiego p.Tomasz Marzęda. Przedstawiona została w skrócie wizja naszej inwestycji, współpracy z władzami miasta i starostwa, padło dużo ciepłych słów w kierunku młodzieży i zgromadzonych na sali rodziców. W rodzinnej atmosferze odśpiewaliśmy kolędę „Wśród nocnej ciszy” i połamaliśmy się opłatkiem. Wprawieni rodzice przygotowali przepyszny poczęstunek. W trakcie spotkania najmłodsi adepci tenisa mieli szansę zagrać z Panią Małgosią, która do gry zaprosiła także Pana Burmistrza i Pana Starostę.

Dziękujemy raz jeszcze za przybycie wszystkim zgromadzonym gościom i podtrzymywanie tradycji Klubu oraz życzymy zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia:)

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com