6,2 C
Lubartów
środa, 24 kwietnia, 2024

3LM Zwierzyniec 2:8 Lewart

Niedzielne popołudnie to zmagania naszej trzecioligowej drużyny. Młodzież, ze wsparciem doświadczonego Konrada KUDŁO udała się do Zwierzyńca, by zmierzyć się z lokalną drużyną w ramach rozgrywek 3 Ligi Mężczyzn. Gospodarze wystąpili w składzie Daniel Godzisz, Mateusz Maciocha, Marcin Pijanowski i Paweł Żołdak. Lewart reprezentowali Bartosz WÓJTOWICZ, Anna LIPSKA, Konrad KUDŁO i Maksymilian KARCZMARZ.

Mecz doskonale się zaczął dla naszych podopiecznych. Co prawda pierwszy pojedynek padł łupem Daniela z Bartoszem, jednak pozostałe single już zapisane na konto Lewartu za sprawą Konrada, Ani i Maksa. Oba deble bardzo zacięte, Daniel i Mateusz przeciwko Ani i Maksowi oraz Marcin i Paweł przeciwko Konradowi i Bartoszowi. Pojedynki te zakończyły się dopiero rozegraniem piątych setów i oba przechylone zostały na naszą korzyść. Wynik spotkania 1:5 dla Lewartu i już przynajmniej remis na wyjeździe.

Druga odsłona gier singlowych to ponownie bezbłędna gra Daniela Godzisza, który tym razem wygrywa z Anią. To był zarazem ostatni punkt gospodarzy w dzisiejszym spotkaniu. Pięknym, zaciętym pojedynkiem i zwycięstwem okazał się mecz Mateusza Maciochy i Bartosza WÓJTOWICZA, którego szalę w stosunku 2:3 przeważył zawodnik Lewartu. Ostatnie dwa punkty dorzucają Maks i Konrad, zatem wynik spotkania  ostatecznie ustalony na 2:8 dla MKS Lewart AGS II Lubartów.

Gratulujemy obu drużynom pięknych wymian, dopingu i nie odpuszczania do ostatniej piłeczki. Przed nami w najbliższy wtorek 27.02 dwa spotkania w ramach drugiej i trzeciej ligi z drużyną Werbkowic, na które już dzisiaj zapraszamy. Niestety stałych wtorkowiczów na naszych Pingpongowych Wtorkach zapraszamy tym razem na “trybuny” niosąc gorący doping dla Lewarciaków:).

AKTUALIZACJA:

Oba mecze rozpoczniemy o godz. 18:00 tj. MKS Lewart AGS II Lubartów vs UKS Grot-Michał II Werbkowice oraz MKS Lewart AGS I Lubartów vs UKS Grot-Michał I Werbkowice. Trzymamy kciuki za obie nasze drużyny!

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com