10,2 C
Lubartów
wtorek, 27 lutego, 2024

Bez porażek po 3. kolejkach ligowych

Wyjazdowe mecze ligowe obu drużyn męskich 2. i 3.Ligi stały się udziałem naszych zawodników. W 2. Lidze w Białej Podlasce zameldowała się dzisiaj drużyna w składzie Aleksandra ZGIERSKA, Mateusz JUREWICZ, Maksymilian KARCZMARZ i Jakub SAGAN, zaś do wzmocnionego Chełma w 3. Lidze stawili się Anna LIPSKA, Konrad KUDŁO, Bartosz WÓJTOWICZ i Norbert JÓŹWIAK.

Podopieczni Jakuba SAGANA pokazali dzisiaj siłę i „oddali” na wyjeździe tylko 1 punkt w walce Maksymiliana KARCZMARZA z Marianem Wardzyńskim, który był w dniu dzisiejszym skuteczniejszy, wygrywając ostatecznie 9:1 i umacniając zespół 2.Ligi Mężczyzn na prowadzeniu w tabeli. Bardziej zacięte spotkanie toczyło się w Chełmie gdzie w składzie gospodarzy znaleźli się Adrian Kubajka, Jacek Kozłowski, Piotr Linde i Marcin Chrzanowski.

Pierwsze rozdanie gier singlowych Józia z Piotrem i Konrada z Adrianem dały remis, oczko po zmianie dorzuca też Ania, która w pięknym stylu pokonuje Jacka i porażka Bartosza z Marcinem sprawiają, że do gier podwójnych podchodzimy z wynikiem 2:2. Deble ponownie na remis i pozostaje ostatnia tura pojedynków singlowych. Niestety doznajemy dwóch porażek za sprawą Adriana z Anią oraz Piotra z Bartkiem. Wynik spotkania 3:5 i pozostaje już tylko walka o wyjazdowy remis. Na straży 1pkt w ostatecznym rozrachunku meczowym stanęli Konrad i Norbert, którzy pewnie wygrywają swoje pojedynki przeciwko Jackowi i Marcinowi. Remis przy mocno wzmocnionym składzie gospodarzy trzeba uznać za dobry wynik, który przybliży nasz zespół do czołówki 3.ligowej.

Punkty w 2.Lidze przeciwko Białej Podlasce dla Lewartu zdobyli: Jakub SAGAN, Mateusz JUREWICZ i Aleksandra ZGIERSKA – wszyscy po 2.5pkt, Maksymilian KARCZMARZ 1.5pkt.

Punkty w 3.Lidze przeciwko Chełmowi dla Lewartu zdobyli: Norbert JÓŹWIAK 2pkt, Anna LIPSKA i Konrad KUDŁO po 1.5pkt.

Dziękujemy za trzymane w oddali kciuki, udzielone przedmeczowe wyjazdowe wskazówki, a na kolejne spotkanie 4. Kolejki w 3.Lidze Mężczyzn na własnym terenie zapraszamy już dzisiaj przeciwko drużynie MLKS Wola Sernicka, która jak dotąd jest niekwestionowanym faworytem do końcowego zwycięstwa w tej klasie rozgrywkowej. Jednym słowem będzie się działo, zachęcamy serdecznie do wzięcia udziału i wspierania MKS Lewart AGS Lubartów na miejscu:)!

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com