11,3 C
piątek, 3 maja, 2024

Lewart II 9:1 Wola Sernicka

O godz. 15:00 w niedzielę rozpoczęliśmy pojedynek z wiceliderem 3.Ligi Mężczyzn drużyną MLKS Wola Sernicka, którzy przyjechali w osłabionym składzie bez lidera drużyny Roberta Barana. Goście wystąpili w składzie Tomasz Włodarczyk, Jakub Kowalik, Janusz Widyński, Bogdan Wasil, Dawid Marzec i Stanisław Jankowski. Gospodarze ponownie w silniejszym składzie z uwagi na początek fazy rozgrywkowej, a reprezentantami tym razem byli Norbert JÓŹWIAK, Anna LIPSKA, Jakub SAGAN, Konrad KUDŁO i Agata LIPSKA.

Początek spotkania fenomenalny w wykonaniu naszej drużyny. Gładko wygrywają swoje spotkania Norbert i Jakub, w pięknym pięciosetowym boju Ania pokonuje zacięcie grającego na obronę Jakuba. Czwarty punkt dorzuca po wygranej w czterech setach Konrad i z pełną pulą przystępujemy do gier podwójnych.

Na pierwszym stole kolejny pięciosetowy pojedynek Ani i Konrada przeciwko Januszowi i Jakubowi, który ponownie pada łupem Lewartu, drugi stół Agata i Jakub pewnie zwyciężają przeciwko Tomaszowi i Dawidowi. Wynik meczu 6:0 i już pozostało dograć ostatnie pojedynki jako zwycięzca tego meczu.

Obie drużyny dokonały zmian, za trenera Jakuba weszła na grę singlową Agata, a w drużynie gości Bogdana podmienił Dawid. Norbert i Agata w czterech setach wygrywają swoje pojedynki. W dziewiątym pojedynku najlepiej dysponowany tego dnia Tomasz wygrywa w pięknym stylu z nieodpuszczającą do samego końca Anią dając honorowy punkt dla Woli Sernickiej. 9.punkt dorzuca Konrad również w czterosetowym pojedynku z Januszem i wynik spotkania 9:1 dla Lewartu po prawie 2,5h spotkaniu.

Punkty dla Lewartu zdobyli: 2.5pkt Konrad KUDŁO, 2pkt Norbert JÓŹWIAK, 1.5pkt Anna LIPSKA, Agata LIPSKA i Jakub SAGAN.

Dziękujemy kibicom za gorący doping w tym spotkaniu i zapraszamy na inaugurację 2.Ligi Kobiet na własnym terenie z drużyną gości UKS Dynamo Gózd, która zaplanowana została na dzień 04.11.2023r (niedziela) godz. 11:00.