26,2 C
piątek, 3 maja, 2024

Bobrowniki 1:9 Lewart II

W niedzielę również 3.Liga Mężczyzn rozgrywała swój ostatni mecz w starym roku. Do Bobrownik z MKS Lewart AGS II Lubartów udali się Anna LIPSKA, Piotr KARCZEWSKI, Bartosz WÓJTOWICZ i Maksymilian KARCZMARZ, gospodarzy z GLUKS Bobry Bobrowniki reprezentowali Piotr Trębiński, Radosław Nojek, Szymon Zdunek, Rafał Grzelak oraz Grzegorz Ochal.

Mecz od początku układał się znakomicie, szybkie zwycięstwa Ani i Bartosza, w ślady kolegów z drużyny poszli również Piotr i Maks, którzy również nie przegrali nawet seta. Deble również zapisane na nasze konto i wynik spotkania już przesądzony 0:6 dla Lewartu.

Pierwsze przełamanie i zarazem jedyne wygrane sety w tym spotkaniu przyszły za sprawą Piotra Trębińskiego, który w zaciętym pojedynku wygrał z Piotrem KARCZEWSKIM. Aż cztery sety kończyły się grą na przewagi, niestety w piątym i ostatnim z nich Piotr musiał uznać wyższość przeciwnika 15:13. Ponownie pewne zwycięstwa Maksymiliana KARCZMARZA, Anny LIPSKIEJ i Bartosza WÓJTOWICZA i mecz kończy się wynikiem 1:9 dla Lewartu. Brawo drużyna:)!