15,7 C
piątek, 26 kwietnia, 2024

Dominacja przerwana, tytani zostali staranowani

Następny wtorek przyniósł ze sobą kolejne zmagania pt. “Pingpongowe Wtorki”. Zagościli u nas stali bywalcy, dla których czas wakacji nie jest przeszkodą do udziału w mini turniejach w naszym baraku. Ostatnie pięć turniejów, liczone do klasyfikacji generalnej to dominacja niemal jednego zawodnika – Józia, który wygrał 4 z 5 turniejów, a serię przerwał jedynie, kolega klubowy Łukasz.

Do gry wraca Konrad, który przeplata treningi z pracą i gdy tylko może chętnie mierzy się ze stałą wtorkową załogą. W turnieju bardzo dobrze zaprezentowała się Aleksandra ZGIERSKA, która w grze ćwierćfinałowej uległa dopiero po pięciu setach z Norbertem, prowadząc już 2:1! Widać solidnie przepracowane treningi oraz częste pojedynki z mężczyznami sprawiają , że forma Oli rośnie z dnia na dzień. Cieszy nas takie nastawienie zawodników i forma przed sezonem. W ćwierćfinale również dobrą dyspozycję pokazuje Konrad, który po wyrównanym pojedynku ulega Robertowi BARANOWI. Jakub nie daje za wygraną i ogrywa Łukasza. W walce półfinałowej na dole drabinki turniejowej mierzą się kolejny raz Robert z Jakubem. Zgoła inny pojedynek, zdeterminowany Robert wygrywa pojedynek i oczekuje już w finale na zwycięzcę pojedynku Józia z Andrzejem. Mecz kończy się błyskawicznie, Norbert nie pozwala się nawet “spocić” w grze półfinałowej Andrzejowi PAWŁOWSKIEMU, prezentując liczne szybkie zagrania przy stole i zamykając mecz 3:0.

W finale kolejny raz staje Norbert JÓŹWIAK, po drugiej zaś stronie po raz drugi Robert BARAN. Zawodnicy znają się jak “łyse konie”, ciężko jest zaskoczyć przeciwnika. Mimo wszystko nie każdy pojedynek wygląda tak samo, świetnie dysponowany Robert nie daje w finale żadnych szans Norbertowi wygrywając gładko 3:0 i tym samym klasyfikowaną 6. edycję “Pingpongowych Wtorków” wygrywa tym razem Robert – GRATULUJEMY:)!

Już dzisiaj zapraszamy na kolejną odsłonę naszego turnieju oraz spędzenia wakacyjnego czasu na sportowo przy tenisowym stole. Do zobaczenia w następny wtorek:)