19,7 C
Lubartów
piątek, 3 maja, 2024

Drugoligowe liderki z Lubartowa

W niedzielne popołudnie tuż po zakończonym turnieju 2.WTK na lubartowskim Baraku rozegrany został zaległy pojedynek  2.Ligi Kobiet pomiędzy MKS Lewart AGS Lubartów i UKS Dynamo Gózd. Lewart reprezentowały Anna LIPSKA, Katarzyna JUSIAK, Aleksandra ZGIERSKA i Agata LIPSKA. W drużynie gości wystąpiły Karolina Ochnik, Wiktoria Osial, Emilia Kołomańska, Maja Warowna i Kornelia Łukasiak.

Jako pierwsze do stołu podeszły Ania z Karoliną oraz Aleksandra z Emilią. Doskonale zaczęły gospodynie oddając zaledwie jednego seta za sprawą walecznej Emilii Kołomańskiej. W trzech setach porażki doznała Kasia, a po pięciosetowej batalii trzeci punkt dla Lewartu zdobywa Agata. Deble to pewne wygrane naszego zespołu i wynik spotkania 5:1 dla Lewartu.

Kolejna odsłona to już przypieczętowanie sukcesu naszych Pań Anny i Aleksandry, które dość szybko rozprawiły się z rywalkami bez straty seta. Na deser po raz kolejny pięciosetowy pojedynek Agaty, tym razem przeciwko Emilii, która nie chciała tanio oddać skóry. Pewna końcówka po przejściu i wynik spotkania ustalony 9:1 dla MKS Lewart AGS Lubartów. Po tej wygranej Kobiety wskoczą na fotel lidera, który miejmy nadzieję zagrzeją do końca sezonu ligowego.

Dziękujemy za doping, miłą sportową atmosferę i zapraszamy na kolejne ligowe zmagania już w najbliższą niedzielę. Ponownie w roli gospodyń MKS Lewart AGS Lubartów, a do Lubartowa tym razem przyjadą zawodniczki LUKS Fala Piotrawin. Do zobaczenia!