test
22.4 C
Lubartów
poniedziałek, 17 czerwca, 2024

Złoto Filipa na 2.WTK

W miniony weekend w Niedźwiadzie odbyły się pozostałe do rozegrania kategorie wiekowe w ramach 2.Wojewódzkiego Turnieju Kwalifikacyjnego. Lewart reprezentowali w zawodach Magdalena FALKOWICZ, Hanna SAGAN, Aleksandra KARCZMARZ, Magdalena LIPSKA, Agata LIPSKA, Karolina WÓJTOWICZ, Filip POLAK, Jan WASAK, Mieszko POLAK, Szymon MACHAJ, Kacper GUZ, Franciszek LATO, Aleksander GLIWKA, Oliwier SIWEK, Jakub GOZDAL, Piotr KARCZEWSKI, Bartosz HABA, Grzegorz MARZĘDA, Maksymilian KARCZMARZ, Bartosz WÓJTOWICZ.

Najlepiej wśród reprezentantów w wybornej formie okazał się po raz kolejny Filip POLAK, który wywalczył złoty krążek w kategorii Żaków. Brązowy medal upodobali sobie Hanna SpAGAN, Jan WASAK, Jakub GOZDAL, Piotr KARCZEWSKI i Agata LIPSKA.

Poniżej szczegółowe wyniki:

Żaczki: 1.Nikola Król, 2.Nikola Urbańczyk, 3.Antonina Borzęcka, 17.Magdalena FALKOWICZ;

Żacy: 1.Filip POLAK, 2.Wojciech Pieńkosz, 3.Jan WASAK, 5.Mieszko POLAK, 9.Szymon MACHAJ, 13-16.Kacper GUZ i Franciszek LATO, 17.Aleksander GLIWKA;

Młodziczki: 1.Emilia Goral, 2.Magdalena Giełbuda, 3.Hanna SAGAN, 5.Aleksandra KARCZMARZ;

Młodzicy: 1.Szymon Mróz, 2.Filip Stępnicki, 3.Piotr Białach, 5.Mieszko POLAK, 9.Filip POLAK, 13.Oliwier SIWEK;

Kadetki: 1.Lena Romanowska, 2.Emilia Goral, 3.Magdalena Giełbuda, 7.Magdalena LIPSKA;

Kadeci: 1.Przemysław Kalinowski, 2.Jakub Hyz, 3-4.Jakub GOZDAL i Piotr KARCZEWSKI, 9.Bartosz HABA, 13.Grzegorz MARZĘDA;

Juniorki: 1.Wiktoria Salecka, 2.Lena Romanowska, 3.Agata LIPSKA, 5.Karolina WÓJTOWICZ;

Juniorzy: 1.Antoni Kowalczyk, 2.Szymon Zguczyński, 3.Jakub Hyz, 7.Maksymilian KARCZMARZ, 9-12.Bartosz WÓJTOWICZ, Jakub GOZDAL i Piotr KARCZEWSKI.

Gratulujemy Filipowi POLAKOWI, który zakwalifikował się na grudniowy wyjazd 2.OTK w Świdwinie. Z racji wysokiego miejsca na krajowej liście rankingowej Juniorek w Polsce wystartuje również Aleksandra ZGIERSKA, który w tym samym terminie odbędzie się w Ostródzie. Powodzenia:)! Pozostałym zawodnikom i zawodniczkom gromkie brawa za zdobyta miejsca na podium oraz za walkę o każdą lokatę w swoich kategoriach wiekowych.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com