6,8 C
sobota, 27 kwietnia, 2024

Horror we Włodawie i zgubiony punkt w remisowym meczu 5:5

Na tarczy wracają nasi drugoligowcy z meczu wyjazdowego we Włodawie. Jak to napisał Mateusz Jurewicz na Facebooku – “”zostawić ich na chwilę samych i zaraz narozrabiają'”” Ciepło zaczęło być po pierwszych spotkaniach Jakub Sagan przegrywa z Szymonem Zguczyńskim a Konrad ulega w piątym secie Emilowi Nowakowi. Łukasz przegrywa z Sylwkiem Wloszkiem a honor tej rundy ratuje Norbert Jóźwiak w pieciosetowym meczu z Błażejem Warpasem gdzie w ostatnim secie wygrywa 13:11. Gry deblowe to porażka Norberta i Łukasza oraz pieciosetowy mecz Kuby i Konrada gdzie nasi wyrwali punkta. Wynik meczu 4:2. Drugie rozdanie do stołów stanęli Łukasz i Szymon Zguczyński i Norbert z Emilem Nowakiem. Obydwa spotkania w wielkich emocjach wywalczone na naszą korzyść. W meczu mamy remis. Wynik ma się rozstrzygnąć w ostatnich meczach, gdzie przy stole jest Konrad Kudło z Błażejem Warpasem i Jakub Sagan z Sylwkiem Włoszkiem. Konrad ulega Błażejowi, nie możemy liczyć na nic więcej jak na remis. Wszystko w rękach Jakuba Sagana. Mecz bez życia, bez wiary, na śpiocha. U Kuby wygrało bardziej doświadczenie niż zdrowa rywalizacja. Jednak to forma całej drużyny zadecydowała o takim wyniku. Niefortunny początek gdzie straciliśmy trzy oczka a później ciężko było gonić wynik. Z Włodawy wieziemy remis. Wszyscy wiemy że mogło być lepiej ale zapominamy i gramy dalej..