11,8 C
piątek, 26 kwietnia, 2024

II liga kobiet rozpoczęła rundę rewanżową

W czwartkowy wieczór nasze dziewczęta rozegrały pierwszy mecz rundy rewanżowej z zespołem LUKS Fala Piotrawin. Po pierwszej rundzie nasze dziewczęta prowadziły 3:1. Karolina Wójtowicz pokonała Zuzannę Węglińską, Agata Lipska wygrała z Anną Krzak. Na stole numer 2 Marysia Karczmarz zwyciężyła z Agnieszką Krzak a Ania Lipska nieznacznie uległa Natalii Bajon dopiero w piątym secie. Gry deblowe to punkty dla naszych dziewcząt. Marysia i Agata oraz Ania i Karolina pokonały przeciwniczki. W drugim rozdaniu Ania, Agata i Karolina gładko wygrały swoje pojedynki 3:0. Na uwagę zasługuje mecz Marysi z Natalią Bajon. Nasza tenisistka pierwszego seta przegrała 21: 23 ale cały pojedynek zwyciężyła 3:2. Forma naszych dziewcząt jest dobrym prognostykiem na zbliżające się Wojewódzkie Turnieje Kwalifikacyjne w Tomaszowie Lubelskim. Po zakończonym meczu jak przystało na Tłusty Czwartek nasze dziewczyny uzupełniły stracone kalorie słodkościami przygotowanymi przez trenera.