10,9 C
piątek, 26 kwietnia, 2024

III turniej „Pingpongowych wtorków” za nami

Krzysztof Olek po raz drugi został zwycięzcą turnieju z cyklu „Pingpongowe wtorki”. W rozegranym w dniu 17.10.2014 zaległym III turnieju w finale po emocjonującym pojedynku pokonał startującego po raz pierwszy w lubartowskim turnieju Mariana Wardzyńskiego. Po raz pierwszy na podium stanął Robert Baran, który w meczu o 3 miejsce pokonał Przemka Powroźnika. Szkoda Arka Żuka, który po raz kolejny uplasował się tuż za podium. Mamy nadzieję, że już w najbliższy wtorek w IV turnieju młody zawodnik lubartowskiego Lewartu „wskoczy  na pudło”. Nagrody dla najlepszych zawodników w postaci ręcznika firmy butterfly, polaru, koszulki i skarpetek zostały zakupione ze środków pochodzących z Urzędu Miasta Lubartów. Pełne wyniki z III turnieju i klasyfikacja po III turniejach w zakładce  „Pingpongowe wtorki”