10,9 C
piątek, 26 kwietnia, 2024

IV Młodzieżowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar PZTS a w nim zawodnicy LEWARTU.

Sześcioro zawodników z Lewartu wzięło dziś udział w Czwartym Młodzieżowym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar PZTS który odbył się w Kraśniku. W zawodach wzięło udział 162 zawodników z 7 województw. W kategorii Kadetów trzecie miejsce wywalczył Wiktor Kozioł. Miejsce 9-12 zajął Błażej Kuta. Wśród kadetek miejsca 7/8 wywalczyła Ola Zgierska. Na najniższym stopniu podium stanęła nasza młodziczka Marysia Karczmarz. W kategorii chłopców Michał Kuta znalazł się poza ósemką. W turnieju wzięła też udział Ola Karczmarz w kategorii żaczek.Jak przystało na KRAŚNIK od lat bardzo dobra organizacja, piękna sala, cenne nagrody i puchary, miła atmosfera sprzyjały frekwencji i zachęciły bardzo dużo młodzieży do wzięcia udziału w turnieju. Po raz kolejny pokazano piękno tenisa stołowego, który można zaszczepić w śród najmłodszych i mieć w przyszłości godnych nastepców naszych mistrzów z Województwa Lubelskiego.