12,5 C
sobota, 27 kwietnia, 2024

Jakub Gozdal w Szczawnie-Zdroju

W ubiegły weekend na odległy turniej 3.Grand Prix Polski Młodzików zakwalifikował się Jakub GOZDAL, który wraz z trenerem Jakubem SAGANEM udał się walczyć o jak najwyższe miejsce na arenie krajowej.

W fazie grupowej Jakub trafił na Miłosza Grocholskiego z LKS Odra Głoska, Wojciecha Flaumenhafta z Politechniki Rzeszów oraz Szymona Kopera z SL Salos Szczecin. Niestety mimo zaciętych pojedynczych setów nie udało się wygrać z silnymi tego dnia przeciwnikami. Nie był to koniec zmagań, gdyż z racji wysokiego rozstawienia Jakub trafia do turnieju głównego, by zmierzyć się tam z Arturem Stachelem z UKS Rokicie Szczytniki. Mecz bardzo wyrównany, niestety zakończony w najmniej przyjemny sposób wynikiem 2:3 w setach i 9:11 w decydującym.

Mimo wszystko Jakub nie poddał się i zawalczył o końcową dla siebie lokatę z Jakubem Juchą z Politechniki Rzeszów. Wyciągnął już bowiem lekcję z poprzedniego starcia i tym razem sam zwyciężył 3:2 w setach i 11:9 w decydującym secie tym samym zajmując ostatecznie miejsce w przedziale 33-40. Gratulujemy zaciętości:)!