20,3 C
Lubartów
niedziela, 26 maja, 2024

Klasyfikacja po 2 „Pingpongowych wtorkach”

Wyniki “Młodzież” po 2 turniejach

1. Lipska Anna                                 18+18=36

2. Wójtowicz Karolina                    16+16=32

3. Lipska Agata                                15+15=30

4. Woźniak Jakub                            12+12=24

5. Drzewiecki Jakub                       14+9=23

5. Wójtowicz Bartosz                     14+9=23

7. Kozioł Zuzanna                            9+12=21

8. Kowalczyk Bartosz                     20=20

8. Pawłowski Rafał                         20=20

10. Mirosławski Bartosz                  9+9=18

11. Zgierska Aleksandra                12=17

12. Nowak Kamil                              14=14

12. Wójcik Julia                                 14=14

14. Wójtowicz Bartosz                       7+6=13

15.Panasiuk Bartosz                       7

 

Wyniki Open po 2 turniejach

1. Baran Robert                               20+20=40

2.  Sagan Jakub                              16+14=30

3. Kowalczyk Bartosz                     15+12=27

4. Pawłowski Andrzej                   12+15=27

5. Bielecki Patryk                             9+18=27

6. Drzewiecki Łukasz                      9+14=23

7. Bielecki Robert                            12+9=21

8. Kowalik Jakub                              9+12=21

9. Słomka Tomasz                           18=18

10. Romaniuk Rafał                        7+9=16

11. Olek Krzysztof                           16=16

12. Jaszczuk Marcin                        6+9=15

13. Jóźwiak Norbert                       14=14

14. Baranowski Mateusz              14=14

15. Marzec Dawid                           7+7=14

16. Wołowik Grzegorz                  7+7=14

17. Dąbrowski Jan                          6+7=13

18.  Jankowski Stanisław              6+7=13

19. Dytłow Kamil                             6+6=12

20. Serwin Andrzej                         6+6=12

21. Kowalczyk Leszek                    4+6=10

22. Kubera Edyta                             4+6=10

23. Wasil Bogdan                           9=9

24. Warda Mateusz                        9=9

25. Baranowski Mariusz                7=7

26. Słomka Artur                             6

27. Blichta Andrzej                         6

28. Lipska Anna                             6

29. Szostak Damian                     4=4

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com