14,7 C
Lubartów
piątek, 12 sierpnia, 2022

Klasyfikacja po 7 „Pingpongowych wtorkach”

Klasyfikacja “Młodzież” po 7 turniejach

1. Drzewiecki Łukasz      20+20+16+20+18+20=114

2.Jaszczuk Marcin           18+18+18+20+20+14=108

3. Kowalczyk Bartosz     15+16+18+15+18+18=100

4. Lipska Anna                  14+9+14+14+15+16+9=91     

5. Pawłowski Rafał         9+9+15+12+16+14+15=90

6. Borzęcki Damian         15+14+14+14+12=69

7. Warpas Błażej              16+20+16+16=68

8. Nowak Kamil                9+9+9+14+12+14=67

9. Wójtowicz Karolina    12+7+12+12+12+9=64

10. Drzewiecki Jakub     7+7+9+9+9+9+9=59

11-12. Kozioł Wiktor       7+7+9+7+9+9+7=55

       Powroźnik Aleksandra14+14+15+12=55

13. Marzec Dawid           9+12+12+14+7=54

14. Lipska Agata               12+9+9+9+12=51

15. Woźniak Jakub          6+9+9+9+9=42

16. Mirosławski Bartosz               6+7+9+7+6=35

17. Wójtowicz Bartosz  7+6+7+7+6=33

18. Kubera Krystian           7+7+9+7=30

19.Wójcik Julia                  9+7+7=23

20. Jusiak Katarzyna       7+9=16

21. Bielecki Patryk                           14

22. Szypulski Michał          7+6=13

23-24. Rogala Hubert     12

             Słomka Artur       12

25. Zgierska Aleksandra                  6

Klasyfikacja Open po 7 turniejach

1. Sagan Jakub                                 20+20+20+20+20+20+16=136

2.  Baran Robert                              15+16+15+16+18+18+20=118

3. Jóźwiak Norbert                         18+18+18+18+15+16+14=117

4. Baranowski Mateusz                  15+16+16+9+16+12+14=98

5. Drzewiecki Łukasz                      7+14+14+14+14+14+9=86

6. Wasil Bogdan                               9+14+12+9+12+9+6=71

7. Olek Krzysztof                             14+12+12+15+12=65

7. Warpas Błażej                             12+9+14+15+15=65

9. Powroźnik Przemysław           14+9+7+7+14+9=60

10. Stachyra Joanna                       9+12+9+9+7+12=58

11. Jaszczuk Marcin                        9+14+12+14+6=55

11. Kubera Edyta                             7+9+9+9+12+9=55

13. Jankowski Stanisław               9+9+7+6+9+9=49

14. Kowalczyl Leszek                     9+6+6+7+6+9=43

15. Nowak Kamil                             7+9+6+6+6+6=40

16. Kowalik Jakub                           12+9+6+7+7=41

17. Dytłow Kamil                             7+7+6+6+6+6=38

18. Kowalczyk Bartosz                   12+9+9+7=37

19. Szostak Damian                        6+7+7+9+6=35

20. Baranowski Mariusz                12+7+7+7=33

21. Serwin Andrzej                         6+6+7+6+6=31

22. Gregorowicz Miłosz                6+7+6+6=25

23. Wojciechowski Grzegorz      6+6+9=21

24. Białek Ryszard                           6+7+6=19

25. Widyński Paweł                        6+6+6+7=25

26. Woźniak Kamil                          6+6+6+6=24

27. Orzeł Damian                            6+6+6=18

28. Dąbrowski Jan                           6+7=13

29. Zalewski Wojciech                   6+6=12

30. Kudło Konrad                            7

30. Tomasiak Tomasz                    7

30. Lipska Anna                            7

30. Martin Mateusz                       7

34. Kaźmierski Patryk                    6

34. Maleszyk Tadeusz                   6

34. Białek Łukasz                             6

37. Kisielewicz Patryk                    4

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com