10.2 C
Lubartów
poniedziałek, 23 maja, 2022

Klasyfikacja po 8 Pingpongowych wtorkach

Klasyfikacja “Młodzież” po 8 turniejach

1. Wójtowicz Karolina                   16+16+16+16+18+18+14=114

2. Lipska Agata                                 15+15+18+15+18+16+12=109

3. Lipska Anna                                  18+18+20+18+16+16=106

4. Pawłowski Rafał                         20+15+14+14+20+20=103

5. Kowalczyk Bartosz                     20+20+20+20+18=98

6. Wójtowicz Bartosz                     14+9+12+14+12+14+12+12=90

7. Kozioł Wiktor                               14+12+14+15+15+14=84

8. Wójcik Julia                                   14+14+15+9+16+15=83

9. Drzewiecki Jakub                       14+9+12+9+14+14+9=81

10. Kozioł Zuzanna                         9+12+9+9+12+12+12+9=75

11. Zgierska Aleksandra               12+9+9+9+12+14+9=74

12.Szalast Paulina                           9+9+9+9+9=36

13.Panasiuk Bartosz                       7+9+9+9=34

14. Mirosławski Bartosz               9+9+9=27

15. Nowak Kamil                             14+12=26

16. Woźniak Jakub                          12+12=24

Klasyfikacja  Open po 8 turniejach (do punktacji wliczone 7 najlepszych)

1. Baran Robert                               20+20+14+20+16+16+18+16=126

2.  Sagan Jakub                                 16+14+20+15+20+20+20=125

3. Kowalczyk Bartosz                     15+12+14+16+20+18+14+15=112

4. Drzewiecki Łukasz                      9+14+12+14+18+15+16+18=107

5. Pawłowski Andrzej                   12+15+16+18+9+14+14=98

6. Kowalik Jakub                              9+12+9+15+12+12+12+9=81

7. Marzec Dawid                             7+7+9+12+9+12+9+12=70

8. Olek Krzysztof                             16+15+14+14+9=68

9. Jóźwiak Norbert                         14+18+14+15=61

10. Jaszczuk Marcin                        6+9+7+14+9+14=59

11.  Jankowski Stanisław              6+7+9+9+9+6+12=58

12. Wołowik Grzegorz                  7+7+9+9+9+9=50

13. Serwin Andrzej                         6+6+7+7+7+7+9=49

14. Dytłow Kamil                             6+6+7+6+7+7+6+7=46

15. Kowalczyk Leszek                    4+6+6+7+7+6+6+7=45

26. Powroźnik Przemysław         12+12+14=38

17. Szostak Damian                        4+7+6+7+7+6=37

18. Lipska Anna                               6+9+9+9=33

19. Dąbrowski Jan                           6+7+7+6+7=33

20. Wójtowicz Karolina                 9+9+7+7=32

21. Baranowski Mateusz              14+9+9=32

22. Bielecki Patryk                          9+18=27

23. Wójtowicz Bartosz                   6+6+7+6=25

24. Zgierski Andrzej                       7+6+6+6=25

25. Bielecki Robert                         12+9=21

26. Wasil Bogdan                             9+12=21

27. Słomka Tomasz                        18=18

28. Warda Mateusz                        9+9=18

29. Romaniuk Rafał                        7+9=16

30. Zgierska Aleksandra                7+6=13

31. Lipska Agata                               7+6=13

32. Jędryszka Daniel                      12

33. Kubera Edyta                             4+6=10

34. Zalewski Wojciech                   7

35. Baranowski Mariusz                7

36. Słomka Artur                             6

37. Blichta Andrzej                         6

38. Borzęcki Damian                     6

39. Budzyński Artur                        6

40. Maleszyk Tadeusz                   6

41. Kozioł Wiktor                             6

42. Drzewiecki Jakub                     6

Podobne artykuły