12 C
piątek, 26 kwietnia, 2024

Kolejne udane Grand Prix LZS

Kolejne Grand Prix LZS, które odbyło się w Niemcach 19 marca mamy już za sobą. Nie wypada nie wspomnieć o udziale naszych zawodników na tej imprezie, która zgromadziła 141 tenisistów. Jak zwykle bardzo dobrze zaprezentowali się nasi podopieczni zajmując czołowe miejsca w kategorii młodziczek, młodzików, juniorów i seniorek. Takie turnieje to sprawdzian umiejętności naszych zawodników, gdyż startują oni sami bez wsparcia trenera i zmuszani są do samodzielnego stawiania czoła przeciwnikowi i rozwiązywania problemów przy stole. Najlepiej poradził sobie Mateusz Baranowski, stając na najwyższym stopniu podium. Drugie miejsca w swojej kategorii zajął Łukasz Drzewiecki. Trzecie miejsca  wywalczyli sobie Ania Lipska i Rafał Pawłowski. Tuż za podium Julka Wójcik i nasza nierozłączna trójka Błażej Warpas, Marcin Jaszczuk i Bartek Kowalczyk. Dzielnie walcząca Agatka Lipska oraz Dawid Marzec i Kamil Nowak uplasowali się kolejno na miejscach 9-12, 13-16 i 17-24.  Dobry występ, jak zawsze smaczna zupka na takiej imprezie i kolejne punkty w klasyfikacji ogólnej. Tak ogólnie można podsumować kolejne zawody z cyklu LZS.