test
35.2 C
Lubartów
czwartek, 11 lipca, 2024

Lewarciaki na „Pingpongowym PGE Narodowym”

W sobotę w Warszawie odbywa się coroczne już święto tenisa stołowego jakim niewątpliwie jest wydarzenie „Pingpongowy PGE Narodowy”. Na płycie stadionu ustawionych jest 100 tenisowych stołów. Oprócz turnieju czeka na narodowym wiele atrakcji m.in. gry i zabawy, konkursy sprawnościowe czy spotkanie z gwiazdami polskiego tenisa stołowego.

Sportowo wystartowała „rodzina” Polaków:), którzy nie opuszczają żadnej ciekawej imprezy tenisowej, bez względu na miejsce organizowania. Cieszy taki zapał rodziców, dzieci odpłacają nie mniejszym zaangażowaniem, rywalizując na 100%. Mieszko w pierwszej rundzie wygrał walkowerem, niestety w drugiej gładko przegrał 0:2. Filip natomiast w pierwszej rundzie notuje bezpośrednie zwycięstwo 2:0, druga runda odmiennie i to rywal okazuje się silniejszy pokonując naszego zawodnika 2:0.

Dzieci już po turnieju przystąpiły do przygotowanych przez PZTS atrakcji. W samo południe również rozegrany został pojedynek aktualnych Mistrzów Polski Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki, a drużyną Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz, która to zdobyła Puchar Polski. Ku ucieszy kibiców mecz bardzo zacięty, jednak aktualny Mistrz Polski Bogoria ulega 1:3 silnym w dniu dzisiejszym zawodnikom Gwiazdy Bydgoszcz.

W turnieju w rolę wolontariuszy wcieliła się nasza trójka: Konrad Kudło, Anna i Agata Lipskie. Nie jest to ich pierwsze przedsięwzięcie tej rangi w tenisowym świecie. Cieszy postawa, zaangażowanie i chęć uczestnictwa także od strony organizatora naszych zawodników – BRAWO WY! Lewart jest zawsze tam, gdzie tenisowo dzieje się wiele dobrego:)

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com