asd
28.5 C
Lubartów
czwartek, 18 lipca, 2024

Podsumowanie okraszone odnową w Wólce Rokickiej

Piątek był ostatnim dniem szkoleniowego obozu dochodzeniowego w ramach programu finansowanego przez Urząd Miasta Lubartów „Program Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii” zorganizowanego w naszym pawilonie sportowym.

Zgodnie z planem podsumowany został okres szkolenia, złożyliśmy również podziękowania za przygotowane podczas trwania obozu prace przez uczestników obozu o wymownej tematyce, która była przez nas propagowana. Dla rodziców należą się wyrazy uznania za wspieranie i nieocenioną pomoc również przy realizacji zadania, a także za sumienne przywożenie i powierzanie naszym szkoleniowcom swych pociech, bez których nie byłoby możliwości organizacji dodatkowych zajęć.

Ku uciesze dzieci, tuż po rozgrzewce zorganizowany został turniej, gdzie można było zaprezentować przed trenerem Jakubem Saganem, czego nauczyli się przez ten czas ciężko pracujący podopieczni. Piątkowy turniej wygrała Magdalena Lipska. Poniżej Top8 klasyfikacji turniejowej oraz pozostali uczestnicy:

1.Magdalena Lipska, 2.Hanna Sagan, 3.Filip Polak, 4.Szymon Machaj, 5.Oliwier Siwek, 6.Franciszek Lato, 7.Aleksander Gliwka, 8. Mateusz. Udział wzięli także Kacper Guz, Maciej i Magdalena Falkowicz.

Nie był to jednak koniec atrakcji przygotowanych w tym dniu. Długo oczekiwany i lubiany przez dzieci biorące udział w naszych zajęciach basen, ze względów technicznych był stale zamknięty w okresie szkoleniowym. Szczęśliwie dla nas i zawodników udało się finalnie zrealizować wyjazd do pobliskiej miejscowości, gdzie zjawiliśmy się na jego otwarciu, by móc zregenerować wyczerpane organizmy, aktywnie i w przyjaznym gronie rówieśników spędzić również piątkowe popołudnie. Wycieczka dobiegła końca, a zadowoleni uczestnicy i opiekunowie powrócili do swoich domów, na zasłużony weekend, a to już ostatnie dwa tygodnie okresu wakacyjnego przed nimi.

Zapraszamy do oglądania:)

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com