7,3 C
piątek, 26 kwietnia, 2024

Lewart II – Wola Osowińska 3/7

W kolejnym spotkaniu naszych drugoligowców w grupie B podczas niedzielnego pojedynku z Wolą Osowińską nasza druga drużyna uległa na własnym parkiecie 3/7. Choć remis był w zasięgu ręki, to dwa punkty mogą na swoje konto zapisać goście. Szkoda tak naprawdę meczu Bartka Kowalczyka, który w pojedynku z Mateuszem Baranowskim prowadził juz 2/0 a w czwartym secie miał piłki meczowe….i nie dowiózł zwycięstwa do końca. Widać że ta partia wyraźnie podcięła Bartkowi skrzydła, bo nie mógł się on odnaleźć w kolejnym pojedynku z Robertem Baranem. Dopiero trzeci set wygrany przez naszego młodego zawodnika przywrócił wiarę w jego sukces a prowadzenie w czwartym 9-4 dawało realną szansę na rozstrzygnięcie dopiero w pięciosetowym boju. Tak się jednak nie stało i uciekł kolejny punkt. Klasą jak zawsze był dla siebie Mateusz Warda wygrywając obie swoje partie, a kolejny punkt na drugim stole dokłada Andrzej Pawłowski. To wszystko co tego dnia mogła wykrzesać z siebie nasza druga drużyna. Pozostają jeszcze dwa mecze na własnym parkiecie w których będziemy walczyć o kolejne zwycięstwa.