9 C
Lubartów
czwartek, 18 kwietnia, 2024

Lewart LUBARTÓW wyróżniony we współzawodnictwie klubowym.

Jest nam niezmiernie miło zakomunikować, że kolejny rok z rzędu zdobyliśmy pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej klubów Lubelszczyzny. Podczas pierwszego WTK seniorów prezes Lubelskiegokręgowego Związku Tenisa Stołowego Pan Dariusz Wierzchowski wręczył wyróżnienie i pogratulował wysokich osiągnięć.

To był dla nas trudny okres mijającego 2020 roku,w którym walczyliśmy z pandemią, przygotowaniem do rozgrywek pierwszoligowych oraz zabużonymi treningami z młodzieżą. Jednak “smak zwycięstwa zawarty w podziękowaniach” w klasyfikacji klubowej jest niepowtarzalny – dodaje pierwszy szkoleniowiec Lewartu Jakub Sagan.

Jako zarząd klubu sportowego MKS LEWART AGS LUBARTÓW chcemy podziękować włodarzom naszego miasta Panu Krzysztofowi Paśnikowi i Powiatu Pani Ewie Zybale od których otrzymaliśmy wielkie wsparcie, a bez którego pierwsze miejsce w rankingu klubowym województwa Lubelskiego było by chyba niemożliwe. Resztę dołożyła nasza młodzież w ciężkich i mozolnych treningach w których zajęte lokaty są dowodem właściwego kursu naszych szkoleniowców.

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com