test
20.1 C
Lubartów
piątek, 21 czerwca, 2024

Lewart z gradem medali Mistrzostw Województwa

W sobotę w Woli Osowińskiej rozegrane zostały Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Województwa Juniorów oraz Indywidualne i Drużynowe Młodzieżowe Mistrzostwa Województwa Lubelskiego.

Z pewnością ten dzień Lewarciakom można zaliczyć do udanych, a dla niektórych nawet bardzo udanych, w ramach przypomnienia Anna LIPSKA zdobyła wszystkie 4 tytuły mistrzowskie w kategorii młodzieżowej. Pozostali mogą cieszyć się z pojedynczych tytułów w swoich kategoriach oraz miejsc medalowych.

Poniżej szczegółowe wyniki poszczególnych kategorii wiekowych.

Juniorki: 1.Wiktoria Salecka, 2.Agata LIPSKA, 3-4.Karolina WÓJTOWICZ i Maja Warowna;

Juniorki gra podwójna: 1.Aleksandra ZGIERSKA/ Wiktoria Salecka; 2.Agata LIPSKA/ Maja Warowna, 3-4.Karolina WÓJTOWICZ/ Natalia Tkaczyk i Osial/Łukasiak;

Gra mieszana: 1.Warowna/Kowalczyk, 2.Salecka/Bielecki, 3-4.Aleksandra ZGIERSKA/ Maksymilian KARCZMARZ i Karolina WÓJTOWICZ/Artur Słomka;

Juniorki gra drużynowa: 1.Karolina WÓJTOWICZ/Aleksandra ZGIERSKA, 2.Warowna/ Osial/ Łukasiak;

Juniorzy: 1.Artur Słomka, 2.Antoni Kowalczyk, 3-4.Szymon Zguczyński i Maciej Bielecki, 5-8.Bartosz WÓJTOWICZ, 9-16.Maksymilian KARCZMARZ;

Juniorzy gra podwójna: 1.Słomka/Bielecki, 2.Plis/Zguczyński, 3-4.Bartosz WÓJTOWICZ/ Maksymilian KARCZMARZ i Kowalczyk/Małyszak;

Juniorzy gra drużynowa: 1.Słomka/Bielecki, 2.Bartosz WÓJTOWICZ/ Wiktor KOZIOŁ, 3.Misiarz/Kawala;

Młodzieżówki: 1.Anna LIPSKA, 2.Aleksandra Osuch, 3-4.Weronika Szewczak i Emilia Kołomańska;

Młodzieżówki gra podwójna: 1.Anna LIPSKA/ Aleksandra Osuch, 2.Szewczak/ Kołomańska, 3-4.Katarzyna JUSIAK/ Magdalena Wituch i Węglińska/Bajon;

Młodzieżowcy gra mieszana: 1.Anna LIPSKA/ Radosław Chrześcian, 2.Osuch/Płachta, 3-4.Kołomańska/ Zguczyński i Szewczak/Korzeniowski;

Młodzieżówki gra drużynowa: 1.Anna LIPSKA/ Katarzyna JUSIAK, 2.Osuch/ Wituch, 3.Węglińska/ Bajon/ Krzak;

Dodatkowo awans na Mistrzostwa Polski wywalczyła Agata LIPSKA w juniorkach.

Limit na Mistrzostwa Polski w kategorii juniorek uzyskała Aleksandra ZGIERSKA, w kategorii młodzieżówek zaś Anna LIPSKA.

Gratulujemy naszym Mistrzom, Wicemistrzom i medalistatom wywalczonych tytułów. Wielkie brawa dla was:)!

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com