21,4 C
Lubartów
niedziela, 26 maja, 2024

Wielkanoc 2024 z Lewartem

W czwartkowe popołudnie po treningu naszych maluchów zorganizowane zostało coroczne “Jajeczko” z udziałem reprezentantów wszystkich kategorii wiekowych wraz z Rodzicami. Zaproszenie przyjęli goście honorowi Burmistrz Miasta Lubartów Krzysztof Paśnik oraz Starosta Powiatu Lubartowskiego Tomasz Marzęda, zabierając głos, podziękowali za zaproszenie. Nie omieszkali pochwalić grona zdolnych i utytułowanych zawodników Lewartu, a także podziękowali Rodzicom za wspieranie swoich pociech w dążeniu do własnych sportowych celów, za krzewienie Rodzinnej atmosfery, z której jesteśmy znani. Na koniec złożyli wszystkim przybyłym życzenia, do których przyłączyli się Prezes Sekcji Tenisa Stołowego Lewartu Jakub Sagan i pozostali działacze, bez starań których byłoby bardzo ciężko funkcjonować w dzisiejszych czasach. 

Po przemówieniach zebrani goście przystąpili do suto zastawionego stołu z dostarczonymi przygotowanymi przez Rodziców Wielkanocnymi potrawami. Liczne rozmowy, wymiany poglądów nie miały dzisiaj końca. Wspierający działalność trenerską Konrad Kudło wraz z dziewczynami Agatą i Anną Lipską przygotowali konkurs dla najmłodszych uczestników wydarzenia. Dzieci kreatywnie przystąpiły do rysunków. Wszyscy biorący udział otrzymali słodkie prezenty, a laureaci najlepszych prac zostali dodatkowo wyróżnieni. 

Przyszedł niestety czas pożegnań i chwilowej rozłąki od koleżanek, kolegów i tenisowych emocji. Wracamy we wtorek ze zdwojoną mocą, przed nami pozostało jeszcze kilka sportowych doznań oraz świętowanie końcowych sukcesów, które za parę chwil staną się zaszczytnym faktem.

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com