test
23.2 C
Lubartów
piątek, 21 czerwca, 2024

Mikołajkowy trening

Dzisiaj pod czujnym okiem trenera Jakuba Sagana odbył się kolejny trening naszych zdolnych maluchów. Żeby osłodzić im troszeczkę wczorajszy treningowy niedosyt, spowodowany innymi wydarzeniami jakie były udziałem naszej trzecioligowej drużyny w wygranym 8:2 meczu z drużyną z Dzierzkowic, co w konsekwencji skutkowało odwołaniem wieczornego treningu, zostały zakupione drobne słodkości w związku z “Mikołajkowym” szaleństwem:) 

Dzieci wzięły się ostro do roboty, zostawiając sobie na później co nieco. Najmłodsi uwielbiają grę z trenerem na piłki, w cale się im nie dziwimy, bo któż nie chciałby pokazać się ze swojej najlepszej strony, a okazja we wspólnym treningu jest świetnym na to sposobem. W przerwie braki kalorii szybko zostały uzupełnione i na drugą część treningu z kolejną porcją uśmiechu Lewarciaki przystąpiły ze zdwojoną mocą. 

Cieszy nas takie treningowe nastawienie wśród naszych najmłodszych graczy, którzy tworzyć będą czołowy skład w swoich kategoriach wiekowych oraz uzupełniać ligowe składy, a z czasem całkiem możliwe starszych zasłużonych Lewarciaków – tak trzymać! 

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com