test
19.2 C
Lubartów
niedziela, 14 lipca, 2024

Trzecioligowcy zwyciężają

W mikołajkowy wieczór nasza młodzieżowa drużyna w składzie Agata LIPSKA, Anna LIPSKA, Maksymilian KARCZMARZ i Konrad KUDŁO rozegrała 8.kolejkę w rozgrywkach 3.ligi Mężczyzn przeciwko drużynie gości ULKS Dzierzkowice reprezentowanych przez Szymona Kowalskiego, Wojciecha Prokopiaka, Piotra Deca oraz Grzegorza Wisińskiego.

Doskonale w spotkanie weszli Maksymilian i Konrad, którzy zgodnie w czterech setach rozprawili się z Szymonem i Piotrem. W ślady klubowych kolegów poszły nasze panie dorzucając kolejne dwa oczka przeciwko Wojciechowi i Grzegorzowi. Pierwsze punkty dla gości przyszły w pierwszym spotkaniu gier podwójnych, po bardzo zaciętym spotkaniu w piątym secie 9:11 zwyciężyli Wojciech Prokopiak i Grzegorz Wisiński przeciwko Konradowi i Agacie, szans nie dali z kolei Ania i Maks i w trzech setach pokonali Piotra Deca i Szymona Kowalskiego. Wynik spotkania 5:1 dla Lewarciaków.

Druga odsłona to kolejny świetny występ Maksymiliana, który do zwycięstwa potrzebował tym razem pięciu setów pokonując ostatecznie Wojciecha. Konrad jak na lidera przystało bez większych problemów wygrywa z Grzegorzem. Mecz zakończyły nasze panie ze zmiennym szczęściem, Ania przegrywa 2:3 z Szymonem Kowalskim, zaś Agata wygrywa w trzech setach z Piotrem Decem. Wynik końcowy spotkania 8:2 dla MKS Lewart AGS II Lubartów. Gratulujemy!

Dziękujemy wszystkim zgromadzonym, dopingującym zawodnikom podczas ligowych zmagań i zapraszamy jutro 08.12 (piątek) na godz.20:00 również na nasz parkiet, gdzie zmierzy się z kolei nasza drugoligowa drużyna MKS Lewart AGS I Lubartów z zaprzyjaźnioną drużyną gości UPKS Błękitni Leopoldów. Trzymamy kciuki za naszych asów:)

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com