test
21.3 C
Lubartów
czwartek, 20 czerwca, 2024

Niedzielne granie „Z rakietką ku Niepodległości”

W niedzielne popołudnie zgodnie z zapowiedzią odbył się w Lubartowie długo wyczekiwany turniej „Z rakietką ku Niepodległości” dla uczczenia 105. rocznicy odzyskania NIEPODLEGŁOŚCI przez Polskę. Z uwagi na napięty harmonogram turniejów w naszym województwie zorganizowaliśmy go odrobinę później, by spiąć kalendarz imprez.

Ku naszej uciesze zjawili się również przyjezdni zawodnicy, dla których chęć udziału była bardzo pożądana, by móc podtrzymywać swoją turniejową formę jak najdłużej. Dało się na sali odczuć przeniesiony „z Baraku” przyjazny i rodzinny klimat, z którego jesteśmy znani w województwie jako Klub. Mimo późniejszej pory, dzieci były bardzo zadowolone z możliwości wzięcia udziału w zawodach na terenie miasta Lubartów i to po raz kolejny za sprawą MKS Lewart AGS Lubartów, przy wsparciu Fundacji Absens Carens pod patronatem Burmistrza Miasta Lubartów p.Krzysztofa Paśnika, który oficjalnie rozpoczął turniej na małej sali gimnastycznej w SP3 w Lubartowie.

Po ponad czterogodzinnych zmaganiach wyłonieni zostali wszyscy zwycięzcy w pięciu kategoriach wiekowych, którzy nagrodzeni zostali nagrodami, upominkami, pucharami i medalami. Za profesjonalne i sprawne przeprowadzenie turnieju odpowiedzialnie wywiązali się m.in. Konrad KUDŁO, Anna LIPSKA, Agata LIPSKA, Jakub SAGAN, Andrzej PAWŁOWSKI i inni.

Burmistrz wręczył także upominki dla najmłodszej zawodniczki i najmłodszego zawodnika, którymi okazali się na miejscu Magdalena FALKOWICZ i Franciszek LATO.

Poniżej szczegółowe wyniki poszczególnych kategorii wiekowych:

Dziewczęta 2011 i młodsze: 1.Emilia Goral, 2.Hanna SAGAN, 3.Aleksandra KARCZMARZ, 4.Antonina Borzęcka;

2005-2010: 1.Agata LIPSKA, 2.Emilia Goral, 3.Hanna SAGAN, 4.Aleksandra KARCZMARZ;

Chłopcy 2013 i młodsi: 1.Filip POLAK, 2.Mieszko POLAK, 3.Jan Borzęcki, 4.Franciszek LATO;

2009-2012: 1.Jakub GOZDAL, 2.Szymon Zasada, 3.Bartosz HABA, 4.Marcel SAGAN;

2005-2008: 1.Bartosz WÓJTOWICZ, 2.Maksymilian KARCZMARZ, 3.Jakub GOZDAL, 4.Dominik Sołtysik.

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom oraz tym, którzy nie zaznali smaku wygranej, jednak doskonale się wśród nas bawili i z uśmiechem na twarzy powrócili do swych domów oraz na sale treningowe, by w następnym turnieju być jeszcze silniejszym:)

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com