test
18.6 C
Lubartów
poniedziałek, 17 czerwca, 2024

Dwa finały na 2.WTK

Niedzielny ranek rozpoczęliśmy od uczczenia minutą ciszy zmarłego w ostatnim czasie p.Leona Filipka. Po krótkiej przemowie turniej 2.WTK Seniorów w Niedźwiadzie rozpoczęto. Lewart na zawodach wojewódzkich reprezentowali Anna LIPSKA, Agata LIPSKA, Aleksandra ZGIERSKA, Andrzej ZGIERSKI, Konrad KUDŁO, Norbert JÓŹWIAK i Jakub SAGAN.

W zawody dobrze weszli nasi faworyci tj. Aleksnadra ZGIERKSA, Norbert JÓŹWIAK i Jakub SAGAN, wygrywając kolejno swoje pojedynki z niżej rozstawionymi zawodnikami. Norbert odpada w ćwierćfinale 1:3 z Tomaszem Słomką, który w ostatnim czasie przeżywa drugą młodość:) Jakub pewnie zwycięża z Szymonem Modrzejewskim i w walce o finał po pięciosetowej batalii z dawnym klubowym kolegą Bartoszem Kowalczykiem. Aleksandra w czterech setach wygrywa z Dagmarą Wierzbicką i mamy reprezentantów w obu finałach. Ania i Agata w swoich 2.rundach ulegają lepiej dysponowanym Aleksandrze Jeżewskiej i Lenie Romanowskiej ostatecznie zajmując miejsca poza czołową ósemką.

Finały to pojedynki Aleksandry ZGIERSKIEJ z Aleksandrą Jeżewską oraz Jakuba SAGANA z Radosławem Chrześcianem. Wśród mężczyzn Radosłaq dzisiaj był w wybornej formie i po trzech setach zwyciężył, natomiast kobiety to pięciosetowe zmagania, z których w dniu dzisiejszym lepszy niestety po raz kolejny okazał się przeciwnik. Gratulujemy Radosławowi Chrześcianowi i Aleksandrze Jeżewskiej za zwycięstwo w 2.Wojewódzkim Turnieju Kwalifikacyjnym w Niedźwiadzie.

Poniżej szczegółowe wyniki poszczególnych kategorii wiekowych:

Seniorki: 1.Aleksandra Jeżewska, 2.Aleksandra ZGIERSKA, 3.Dagmara Wierzbicka, 9-12.Anna LIPSKA i Agata LIPSKA;

Seniorzy: 1.Radosław Chrześcian, 2.Jakub SAGAN, 3.Artur Słomka, 7.Norbert JÓŹWIAK, 17.Konrad KUDŁO, 25.Andrzej ZGIERSKI.

Naszym medalistom należą się gromkie brawa, pozostałym Lewarciakom gratulujemy walki o każde miejsce i godne reprezentowanie barw MKS Lewart AGS Lubartów oraz promowanie miasta Lubartów w województwie lubelskim:)!

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com