2 C
wtorek, 19 marca, 2024

Oblężenie Baraku

Piękne widoki miały miejsce dzisiejszego wieczoru w obiekcie sportowym przy ul. Krzywe Koło. Gościliśmy dzisiaj aż 5 nowych zawodników – Radosława DREWIENKOWSKIEGO, Piotra ROLĘ, Grzegorza WOŁOWIKA, Grzegorza KAZANOWSKIEGO oraz Mirosława KORPYSZA. Witamy was serdecznie w naszych skromnych progach. Miło jest nam powitać także nową kibickę, która wspierała swojego partnera w walce o najwyższe trofea w 5. „Pingpongowym Wtorku” z jesiennego cyklu turniejów😊

U góry tabeli, jak burza idzie rozstawiony z nr1 Józio, który po ostatnim gorszym występie zapewne chciał pokazać się z lepszej strony. W pojedynku ćwierćfinałowym nie dał żadnych szans Agacie, nie inaczej było w półfinale gdzie zmierzył się z Jakubem KOWALIKIEM rozstrzygając pojedynek w trzech setach. Potwierdza się także wyborna forma Konrada, który przypomnijmy w pięknym stylu poprowadził do zwycięstwa II drużynę Lewartu w rozgrywkach 3 ligi mężczyzn. W meczu ćwierćfinałowym świetny pojedynek obu zawodników Konrada KUDŁO i Anny LIPSKIEJ, którzy rozegrali najdłuższy pojedynek turnieju, a zwycięzcą okazał się Konrad z wynikiem 3:2 w setach.

Na dole tabeli w ćwierćfinale Jakub SAGAN z Robertem BARANEM. Mecz zakończył się również w pięciu setach, a zwycięzcę wyczekiwał już Konrad. W drugim półfinale dnia zmierzyli się Jakub z Konradem. Mecz obfitował w piękne wymiany, jednak piłki wracały zbyt często ze strony trenera i to właśnie on zwyciężył, by zmierzyć się po raz kolejny z Norbertem.

Finał to starcie dwóch liderów wtorkowych rozgrywek, trenera Jakuba SAGANA oraz Norberta JÓŹWIAKA. Norbert potwierdza swoją wyśmienitą formę w turnieju, nie dając za wygraną i zamykając spotkanie ze stratą jednego seta. Dziękujemy wszystkim zawodnikom i kibicom za udział w sportowym wieczorze i zapraszamy już dzisiaj na kolejną odsłonę naszego turnieju „Pingpongowych Wtorków”.