-0,1 C
Lubartów
niedziela, 4 grudnia, 2022

Ruszyły rozgrywki ligowe II i III ligi mężczyzn

Dzisiaj przed południem rozpoczęliśmy rozgrywki mężczyzn w II i III lidze. Na własnym terenie podejmowaliśmy KS Sygnał Lublin w składzie Sylwester Lalak, Jarosław Maruszczak, Roman Piechnik, Adam Kleczkowski i Tomasz Kurylak. Lewart w składzie Jakub SAGAN, Mateusz JUREWICZ, Andrzej PAWŁOWSKI i Norbert JÓŹWIAK. Na wyjazdowy mecz III ligi udała się nasza druga drużyna mężczyzn w składzie Maksymilian KARCZMARZ, Bartosz WÓJTOWICZ, Wiktor KOZIOŁ i Konrad KUDŁO do oddalonego Chełma pod przewodnictwem Konrada, by zmierzyć się również z drugą drużyną z Chełma tj. KS Ogniwo II Chełm, a zatem pozwolić naszym młodszym zawodnikom zbierać doświadczenie ogrywając się z silniejszymi przeciwnikami.

Zawodnicy z Lublina i Chełma to stali bywalcy II i III ligi, którzy dysponują pewnością i jakością w grze, więc mecze z tymi drużynami nie należą do tych łatwych. Mimo jednak częstych wyników jednostronnych, mecze są trudne i zgoła odmienne.

Po pierwszej serii gier na własnym parkiecie wynik 3:1, pewne punkty zdobywają Jakub i Mateusz, Norbert po bardziej wyrównanej walce również dorzuca kolejne oczko. Andrzej dwoił się i troił jednak nie był wstanie przełamać Romana Piechnika ulegając 1:3. W deblach nie było zaskoczenia, gładko dwa mecze po naszej stronie. Ostatnią serię gier rozpoczęli Jakub z Tomaszem oraz Mateusz z Adamem. Wynik spotkania 7:1, dwa pewne zwycięstwa naszych drugoligowców i zostały tylko partie Andrzeja i Norberta. Józio nie daje szans Sylwestrowi, natomiast ciężkie boje odbyły się na drugim stole, gdzie przez moment była nadzieja na przełamanie 2:1 przez Andrzeja dobrze wszystkim znanego Jarosława Maruszczaka. Doświadczenie w rozgrywkach ligowych pozostało jednak po stronie rywala i to on wychodzi zwycięsko z pojedynku ustalając wynik meczu 8:2 dla Lewartu.

Świetne wieści spłynęły z wyjazdowego meczu, nasza drużyna w III lidze wygrywa i to dość wysoko 7:3. Potwierdza się zaangażowanie Konrada w Klubie, który ma bardzo dobre podejście trenerskie i jak widać potrafi wykrzesać z naszych najmłodszych 100% możliwości i to w jak trudnym spotkaniu. W meczu punkty zdobyli Wiktor Kozioł (2,5pkt), Bartosz Wójtowicz (1,5pkt), Konrad Kudło (2,5pkt) oraz Maksymilian Karczmarz (0,5pkt).

Gratulujemy obu zespołom świetnego rozpoczęcia sezonu ligowego!

Poprzedni artykułCel Sępólno Krajeńskie i Gliwice
Następny artykułOblężenie Baraku

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com