test
18.6 C
Lubartów
poniedziałek, 17 czerwca, 2024

Ostatni szlif

W piątkowy wieczór, mimo przygotowań do organizowanego przez Lewart Turnieju Niepodległościowego, znalazło się kilkoro chętnych, by sprawdzić się jeszcze punktowo przed zbliżającymi się turniejami, w których Lewarciaki będą uczestniczyć.

Najpierw w sobotę o godz. 9:00, odbędzie się 2.Otwarty Turniej Tenisa Stołowego „Mamy Niepodległą” w Liśniku Dużym. W niedzielę zaś o godz. 9:00 w Niedźwiadzie, odbędzie się 2.Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Seniorów, w którym nasi najstarsi reprezentanci powalczą o prawo startu i promowania miasta Lubartów na arenie krajowej w 2.OTK w Bilczy. Tuż po turnieju w Niedźwiadzie zapraszamy dzieci i młodzież na godz. 16:00 do Lubartowa na turniej „Z rakietką ku Niepodległości” organizowany przez MKS Lewart AGS Lubartów przy współpracy z Fundacją Absens Carens.

Z pewnością będzie to pracowity weekend przed naszymi zawodnikami, którzy mają możliwość startu w aż 3 turniejach przez okres 2 dni. Trzymamy kciuki za naszych reprezentantów, a więcej szczegółów pojawi się w poturniejowych relacjach:)!

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com