test
18.2 C
Lubartów
sobota, 22 czerwca, 2024

Pracowity dzień

Zaczęliśmy jak co tydzień treningiem najmłodszych, których trenera Jakuba w treningu wspomagali dzisiaj także zawodnicy drugoligowej drużyny kobiet i mężczyzn tj. Ania i Konrad. Szlifowanie różnego rodzaju elementów przy stole, gra w późniejszej fazie treningu na punkty między sobą oraz przeplatanie uczestnictwem w przygotowanych stacjach ogólnorozwojowych to wszystko przekłada się na duże zainteresowanie treningiem wśród naszych maluchów, ochoczo pojawiających się w ścianach naszego Klubu. W końcu nas starszych naturalnie przyjdzie czas zastąpić, a kto jak nie nasze maluchy ma to uczynić😊 

Wieczorem tuż po zakończeniu treningu najmłodszych odbyła się rozgrzewka przed 5-tym już turniejem “Pingpongowych Wtorków” edycji zimowej. Najpierw jednak uczciliśmy odśpiewaniem głośnym STO LAT, świętującemu dzisiaj swoje okrągłe 55 urodziny Andrzejowi PAWŁOWSKIEMU oraz wręczeniem słodkiego upominku, by przejść potem do setna wieczornego treningu i rozpoczęciem zmagań starszych zawodników. 

Najlepsi z pojedynków grupowych rozegrali gry o końcowe miejsca. W dzisiejszym finale spotkali się solenizant Andrzej PAWŁOWSKI i dobrze dysponowany dzisiaj Jakub Kowalik. Mecz zacięty, jednak silne i dokładne zagrania Andrzeja, po czterech setach były kluczem do osiągnięcia dzisiejszego zwycięstwa z Jakubem. W walce o trzecie miejsce zmierzyli się Marek Wierzbicki i Ania LIPSKA. Marek nie dał za wygraną i w pięknym stylu zameldował się na najniższym stopniu podium dzisiejszych zmagań. 

Poniżej końcowa klasyfikacja 5. Turnieju “Pingpongowych Wtorków” edycji zimowej:

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com