23,4 C
piątek, 3 maja, 2024

Remis w Trzydniku

Niedzielne starcie w ramach rozgrywek 3.Ligi Mężczyzn dostarczyło wielu emocji. Do KS GOK Trzydnik Duży wybrali się nasi młodzieżowcy w składzie Bartosz WÓJTOWICZ, Agata LIPSKA, Anna LIPSKA i Konrad KUDŁO. Gospodarzy reprezentowali Grzegorz Jeż, Marek Taczalski, Damian Skwara, Tomasz Tetla.

Od samego początku widać było, że nie będzie to mecz z tych łatwych. Jako pierwsi przy stole zameldowali się Konrad i Bartosz. Zgodnie zakończyli swoje pojedynki w czterech setach ze zmiennym szczęściem. Konrad wygrał z Grzegorzem, a Bartosz przegrał z Damianem. Ciekawy pojedynek rozegrała Agata LIPSKA, która po ciężkiej przeprawie w piątym secie zwyciężyła z weteranem rozgrywek ligowym Markiem Taczalskim.

Pierwsza odsłona nie przyniosła rozstrzygnięcia, wynik spotkania 2:2. Deble również kończą się sprawiedliwym podziałem punktów. Pozostała druga seria gier i tu filar drużyny Konrad KUDŁO stanął na wysokości zadania, ponownie pięciosetówka w wykonaniu Marka i tym razem również lepszy okazał się nasz zawodnik. Piąty punkt dorzuca w równie ciężkim pojedynku Ania LIPSKA z Damianem Skwarą, jednak to już koniec zwycięstw naszej drużyny. Wynik spotkania kończy się remisem 5:5.

Dziękujemy zawodnikom MKS Lewart AGS Lubartów za walkę do samego końca i przywiezienie z Trzydnika 1.pkt do klasyfikacji rywalizacji ligowej.