test
35.2 C
Lubartów
czwartek, 11 lipca, 2024

V Turniej Rebel Cup

W sobotę do oddalonego Górzna na V Ogólnopolski Turniej Tenisa Stołowego „Rebel Cup” udała się nasza reprezentacja w składzie Kacper GUZ, Filip POLAK, Mieszko POLAK, Jakub GOZDAL, Aleksandra KARCZMARZ, Maksymilian KARCZMARZ, Anna LIPSKA, Konrad KUDŁO oraz reprezentująca aktualnie Dojlidy Białystok, wychowanka Lewartu Maria KARCZMARZ. Grono naszych zawodników, gdy tylko ma możliwości objeżdża nie tylko nasze województwo, aby móc realizować swoje sportowe cele oraz dobrze się przy tym bawić, jednak by realizacja stała się faktem, potrzebne jest wsparcie rodziców dzieci, którego nie brakuje.

W turniej kategorii Żaków świetnie wszedł, prezentujący równą formę od początku sezonu Filip POLAK, który w świetnym stylu po pięciosetowej batalii w półfinale pokonał Piotra Słupa z Pogoni Siedlce, w finale musiał uznać wyższość Adama Pydynkowskiego, 13.rakiety w Polsce. Gratulacje Filip za wywalczenie srebrnego medalu:)

W kadetkach również 2.miejsce zdobyła Maria KARCZMARZ. W czołowej ósemce znaleźli się również Anna LIPSKA 4.miejsce w Seniorkach, Jakub GOZDAL 6.miejsce w Kadetach, Aleksandra KARCZMARZ 7.miejsce w Młodziczkach, Mieszko POLAK 8.miejsce w Żakach. Poza czołówką sklasyfikowani zostali na 9.miemscu Kacper GUZ, w turnieju udział wzięli również Maksymilian KARCZMARZ, Konrad KUDŁO, którzy sklasyfikowani zostali na dalszych miejscach.

Gratulujemy oprócz wysokich lokat kolejnego wspólnego wyjazdu wśród koleżanek i kolegów Klubu MKS Lewart AGS Lubartów:)

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com