10,1 C
piątek, 26 kwietnia, 2024

Werbkowice – Lewart kolejna walka o ll-ligowe punkty

Michał”Grot” Werbkowice to kolejny przeciwnik naszej drużyny, która pojechała walczyć o ligowe punkty. Najpierw podeszli do stołu nr.1 NORBERT Jóźwiak i stołu nr.2 DANIEL Jędryszka. Pierwsza odsłona pokazała, że będzie naprawdę ciężko. Stan meczu 1-1 Do stołu podchodzi JAKUB Sagan i ŁUKASZ Drzewiecki. Obaj odrzucają kolejne zwycięstwa, choć w przypadku Kuby nie obyło się bez wielkich emocji w czwartm secie od 10-7 do 10-12 i mamy prowadzenie w meczu 1-3 Gry deblowe przebiegły ze zmiennym szczęściem, a w przypadku stołu pierwszego horror. W piatym secie od 8-4 do 8-11 i mamy stan meczu 2-4. Kolejne dwie partie i kolejny punkt Łukasza, co daje już5-3 dla naszych. Na zakończenie Norbert daje zwycięstwo, a ten fakt przypieczętowuje Daniel. Cenne wyjazdowa wygrana 7-3 potwierdza dobrą dyspozycję na początku sezonu. Oby tak dalej Panowie.