test
19.2 C
Lubartów
niedziela, 14 lipca, 2024

Z osiągnięciami u Burmistrza

Zakończył się sezon rozgrywkowy 2022/23 w tenisie stołowym na lubelszczyźnie, co za tym idzie zostało dokonane podsumowanie sezonu sportowego.

Podczas zebrania Lubelskiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego przedstawione zostały wyniki sportowe w naszej dyscyplinie sportowej. Sklasyfikowanych zostało 37 klubów biorących udział w rozgrywkach tenisa stołowego w województwie lubelskim. Niekwestionowanym nr1 z dużą przewagą nad pozostałymi został nie kto inny jak lubartowski klub MKS Lewart AGS Lubartów. Nasz wysiłek kolejny raz został doceniony i nagrodzony przed zebranymi delegatami z całego województwa.

Dorobek powiększyliśmy zajęciem 1m. w Klasyfikacji kategorii Skrzatów, 1m. w Klasyfikacji kategorii Juniorów, pozostałe zaś na podium w każdej kategorii tj. Żaków, Młodzików, Kadetów, Młodzieżowców i Seniorów, 1m. 2.Liga Kobiet i 1m. 2.Liga Mężczyzn. Uhonorowani zostaliśmy także pamiątkowym „Podziękowaniem” za wieloletnią pracę z młodzieżą, która przekłada się wymiernie na osiągnięty jeszcze jeden sukces tj. zajęcie 27. miejsca w Klasyfikacji Końcowej wszystkich klubów tenisa stołowego w Polsce.

Burmistrz Miasta Lubartów Pan Krzysztof Paśnik pogratulował naszym szkoleniowcom i zawodnikom wspaniałego sezonu w naszym wykonaniu i osiągnięcia przy tym wyniku sportowego.

Jako Zarząd z kolei podziękowaliśmy Burmistrzowi, za nieocenione wsparcie w tym również finansowanie z Urzędu Miasta Lubartów, bez którego by nas po prostu nie było. Poruszony został także temat wyczekiwanego przez dziesiątki lat przez nasze sekcje obiektu sportowego na miarę XXI wieku, dzięki któremu będziemy rozwijać się prężnie przyciągając do siebie uzdolnioną młodzież oraz zrodzi nowe możliwości sportowe.

W naszym Baraku trwa obecnie dochodzeniowy obóz szkoleniowy finansowany przez Urząd Miasta Lubartów pt. “Program Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii”. Z tego miejsca zachęcamy do wzięcia udziału w zajęciach nauki gry w tenisa stołowego, różnych grach i zabawach ogólnorozwojowych, by w przyjaznej atmosferze i aktywnie wypełnić sobie wakacyjny czas.

Na zakończenie wizyty w Urzędzie Miasta Lubartów, zrobiliśmy sobie kilka pamiątkowych zdjęć z Burmistrzem p. Krzysztofem Paśnikiem jako uczczenie owocnej współpracy. Dziękujemy raz jeszcze za wsparcie:)!

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com