5,7 C
Lubartów
piątek, 26 kwietnia, 2024

Zawody LZS w Kłoczewie

W sobotę 27.09.2014 po wakacyjnej przerwie wznowiono rozgrywki LZS  w ramach których rozegrano VI-edycję turnieju w Kłoczewie. Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi młodzi i nieco starsi zawodnicy w poszczególnych kategoriach. I tak w juniorach na najwyższym stopniu podium uplasował się nasz zawodnik Arkadiusz Żuk który w finale pokonał 3-1 swojego klubowego kolegę Kamila Hamziuka, trzecie miejsce należało do naszego byłego zawodnika Mateusza Baranowskiego. W kategorii młodzików na najniższym stopniu podium staną Damian Borzęcki a tuż za nim kolejny nasz wychowanek Rafał Pawłowski, w kategorii żaków ci  dwaj tenisiści byli już na miejscach 2 i 3. Dobrą formę zaprezentowała też nasza Julia Wójcik która podobnie jak jej koledzy była w tych samych kategoriach czwarta i trzecia, za nią uplasowały się Ania i Agatka Lipskie. Nasz czołowy senior Krzysztof Barsz uplasowal się na miejscu 7 w swojej kategorii która jak zawsze była bardzo mocno obsadzona. Szkoda tylko że w tym Bardzo Fajnym Turnieju zorganizowanym przez Wójta Gminy i zrzeszenie LZS w najmłodszej kategorii pominięto żaków dla których pomimo ciężkich pojedynków i rywalizacji przy stole nie było żadnych podziękowań w postaci pucharów. To własnie oni rozgrywają najwięcej meczy bo grają jako jednyni w dwóch kategoriach…Naprawdę wielka szkoda że ich nie doceniono, a w rozowie z rodzicami, opiekunami i tenerami z innych klubów doszliśmy do wniosku że lepiej było by aby  nie rozgrywać tej konkurencji skoro nie ma nagród.