17,3 C
piątek, 26 kwietnia, 2024

Zwycięstwo 10:0 Lewartu z Sygnałem Lublin.

Środowy wieczór. Pawilon sportowy przy Krzywym Kołe wita weteranów Lubelskiego tenisa zespół Sygnału Meblohurt I Lublin. Punktualnie o godz.20.00 rozpoczyna się prezentacja obu drużyn przez sędziego głównego prowadzącego to spotkanie Pana Mariana Sagana. Pierwsze pojedynki pokazują że na prowadzenie 2/0 wychodzą nasi podopieczni choć w pojedynku Joźwiak-Maruszczak o zwycięstwie zadecydował dopiero 5 set. Kolejne dwa pojedynki i jest 4/0 a po grach deblowych 6/0, Nie spodziewaliśmy się takiego obrotu sprawy, że praktycznie w połowie spotkania zapewniamy sobie kolejne dwa ligowe punkty. Drugie rozdanie to pewna wygrana Norberta z Romanem Piechnikiem i ciekawy mecz Łukasza Drzewieckiego z Sylwestrem Lalakiem, gdzie nasz zawodnik przegrywał już 2:0, jednak walczył do końca o zwycięstwo. Kuba pewnie wygrał z Adamem Kleczkowskim, i ostatni mecz należał do Bartka Kowalczyka w pojedynku z Jarosławem Maruszczakiem, gdzie w zaciętej walce zwyciężył nasz tenisista. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze a humor dopisywał obu drużynom. Podziękowania dla Wiktora Kudło i Jakuba Drzewieckiego, że pomimo późnej pory pomogli przy sędziowaniu meczów. Kolejne spotkanie drugoligowcy zagrają w Fajsławicach.