12,5 C
piątek, 26 kwietnia, 2024

Zwycięstwo i porażka na początek 2018roku.

Od zwycięstwa w 2018 roku rozpoczęły swój start nasze Panie w ramach 7-kolejki drugoligowych zmagań. Podejmowały one na własnym parkiecie drużynę z PWSZ ZAMOŚĆ. Spotkanie zakończone wynikiem 6-4 Komplety punktów w swoich meczach zdobył drugi stół gdzie zagrały Agata Lipska i Karolina Wójtowicz. Po jednym oczku dorzuciła jeszcze Julka Wojcik i Anna Lipska. Bardzo dobre spotkanie rozegrała Ania z zawodniczką gości N.Khmielevska gdzie o końcowym wyniku zadecydował tak naprawdę chyba pierwszy set prowadzony przez naszą tenisistkę 10/6 a w efekcie przegrany 15/17 należy tu dodać że rywalka Ani nie odniosła jeszcze żadnej porażki w swoich 12 meczach.Ostatni pojedynek decydujący o remisie bądź zwycięstwie rozgrywała Julka która jest naszą specjalistką od wprowadzenia kibiców w stan “przedzawałowy” Tak też było i tym razem gdzie o zwycięskim całym meczu zadecydował dopiero piąty set. Na rezerwę tym razem Trener Jakub Sagan wystawił Kasię Jusiak która dzielnie zagrzewała do walki swoje koleżanki.Wyjazdowe spotkanie w niedzielne przedpołudnie stoczyla również II-ga drużyna męska z liderem rozgrywek Błekitnymi Leopoldów. Ulegli oni gospodarzom 1-9. Pomimo tak wysokiej porażki wspaniałe dwie partie zagrał Bartosz Kowalczyk na pierwszym stole. Choć obie przegrał: z Marcinem Grzybem i Pawłem Gawryołkiem, to dopiero w piątym secie gdzie tak naprawdę przy odrobinie szczęścia mógł pokusić się o wielką niespodziankę. Honorowy punkt wyrwał wspólnie z Mateuszem Wardą, który w tej kolejce nie miał chyba swojego dnia. Tak więc cennych oczek w przypadku drugiej drużyny trzeba szukać w kolejnej rundzie rozgrywek.