7,9 C
sobota, 27 kwietnia, 2024

Zwycięstwo i porażka w meczach ligowych.

Zwycięstwem 7:3 zakończył się emocjonujący pojedynek o Mistrzostwo II-ligi mężczyzn pomiędzy Lewartem Lubartów a ATS Akanza Lublin. Nasza drużyna pewnie rozpoczęła swoje indywidualne pojedynki w których tylko Łukasz Drzewiecki nie zdobył punktu ulegajac na przewagi w piątym secie. To jakiś pech mówił po meczu – bo w końcu to ja miałem dwie piłki meczowe. W deblach podział punktów para Joźwiak Drzewiecki lepsza od Zięba Rogala. Druga odsłona meczu to kolejne zwycięstwa Sagana, Kowalczyka i Jóźwiaka. Bardzo ładne widowisko oraz dzielna obrona gości co chwilę byly nagradzane brawami kibiców. Nieco w odmiennych nastrojach powróciła nasza trzecioligowa ekipa z Dęblina doznając porażki 6/4 choć tak naprawdę remis uciekł w piątym secie na przewagi w jednym z ostatnich pojedynków. SZKODA — powiedział kapitan drużyny Andrzej Pawłowski bo to jest taki sport w którym może przydarzyć się dosłownie wszytko. Podsumowując weekend dużo grania zwycięstwa w lidze walka na Grand Prix Polski seniorów, kolejne awanse na rozgrywki ogólnopolskie w młodszych kategoriach to coś co nas wyróżnia na Lubartowkiej Ziemi i jest abstrakcją dla innych mówi jednogłośnie cały zarząd klubu przy wielkim wsparciu rodziców naszych zawodników.