2,4 C
piątek, 26 kwietnia, 2024

Zwycięstwo z Sygnałem i porażka z Ogniwem.

Łukasz Drzewiecki, Norbert Joźwiak, Marcin Jaszczuk i Jakub Sagan to zawodnicy pierwszej drużyny, którzy stanęli do X-kolejki drugoligowych rozgrywek przeciwko utytułowanym i doświadczonym tenisistom z TVB Sygnał Lublin. Jako pierwsi do stołu podeszli Norbert z Łukaszem wygrywając swoje pojedynki, kolejne mecze Marcina i Kuby również dostarczyły wielu emocji a rozstrzygnięcie na korzyść naszych zawodnikow padło dopiero w piątym secie. Nareszcie zmiana ustawienia w deblach przyniosła o oczekiwany efekt w postaci dwóch kolejnych zwycięstw. Szkoda że takiego ustawienia nie zrobili we wcześniejszych trzech meczach zakończonych remisami, gdzie gry podwójne pojechaliśmy na przysłowiowym “kole” tracąc pewne punkty. Kolejna odsłona to zgubione tylko jedno oczko i w efekcie pewne zwycięstwo 9-1. O 14″00 do rywalizacji przystąpił nasz drugi zespół z Ogniwem Chełm, który był pewnym faworytem do wygranej. Zgodnie z oczekiwaniami tak też się stało. W ostatniej partii o honorowy punkt walczył Bartosz Kowalczyk z Adrianem Kubajką ale uległ on po zaciętej walce w piatym secie. Był to pierwszy mecz drugiej drużyny, w której nasi zawodnicy nie zdobyli żadnego oczka.