test
18.5 C
Lubartów
sobota, 22 czerwca, 2024

Derby Lubartowa dla Lewartu

W środowe popołudnie na prośbę gospodarzy rozegrane zostało zaległe spotkanie w ramach derbowego pojedynku o Mistrzostwo 2.Ligi mężczyzn, pomiędzy MKS Lewart AGS I Lubartów, a MKS STS Lubartów. Gospodarze w najsilniejszym składzie Jarosław Woźniak, Mateusz Baranowski, Bartosz Kiciak oraz Krzysztof Barszcz, Lewart reprezentowali Jakub SAGAN, Konrad KUDŁO, Mateusz JUREWICZ i Norbert JÓŹWIAK.

Już na starcie wzrósł apetyt na wysokie zwycięstwo, kiedy to nasza drużyna rozpoczęła od prowadzenia 4:0 po grach singlowych. Deble to kontynuacja pasma zwycięstw i mecz po 6grach już był rozstrzygnięty. Honorowy punkt dla gospodarzy wywalczył Jarosław Woźniak, który pokonał Konrada KUDŁO. Wynik meczu 9:1.

Po raz kolejny udowodniamy, że jesteśmy niekwestionowanym liderem w Lubartowie. Sposób prowadzenia szkolenia z młodzieżą oraz osiągane wyniki sportowe, a duża w tym zasługa wspierającego nas od lat Burmistrza Miasta Lubartów, dzięki któremu finansowane jest szkolenie młodzieży oraz promocje w rozgrywkach o mistrzostwo 2.Ligi Mężczyzn w tenisie stołowym.

Dziękujemy również licznie zgromadzonym Kibicom, którzy są nieodłącznym elementem Klubu, wspierającym nas w ważnych momentach sezonu. Zapraszamy już dzisiaj na kolejny mecz ligowy na własnym terenie w najbliższą niedzielę o godz. 11:00, podejmować będziemy drużynę ze Zwierzyńca. Do zobaczenia:)!

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com